Rezultate te kerkimit per termin: +Hose +Eduardo

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.361Z

Sekretarja Klinton vazhdon turneun në Afrikë

Sekretarja amerikane e Shtetit Hillari Klinton, tha se udhëheqësit e Angolës u angazhuan për mbajtjen e zgjedhjeve presidenciale brënda një kohe të përshtatshme, siç u shpreh ajo.   Sekretarja Klinton i bëri këto komente pasi u takua sot me Presidentin e Angolës, Hose Edua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.106Z

FBI hedh dritë mbi anën e errët të FIFA-s

Arrestohen dy zv/presidentë të organizatës dhe krerë federatash për ryshfete dhe pastrim parash Gold Cup – Ryshfetet e dhëna për zhvillimin e “Gold CUP” në SHBA kapnin shifrën 110 milionë dollarë, sa një e treta e kostos së zhvillimit të turneut Ekstradimi – G

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama