Rezultate te kerkimit per termin: +Hoxhes +Urimi

Total: 13
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.459Z

Kryeministri, mesazh urimi per inaugurimin e Katedrales se Kishes Ortodokse ne Tirane

Kryeministri Berisha ka derguar nje mesazh urimi per besimtaret ortodoks shqiptare dhe Fortlumturine e tij Kryepeshkopin e Kishes Ortodokse Autoqefale te Shqiperise, Imzot Anastasios Janullatos, me rastin e inaugurimit te Katedrales se Kishes Ortodokse ne Tirane. Ne mesazhin e tij, kryeministri shpr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.038Z

Terheqja e Artan Hoxhes

Artan Hoxha, kandidati zyrtar i maxhorancës për President u tërhoq nga gara pak minuta para nisjes së seancës se raundit te katert te votimit duke e futur procesin ne nje rrjedhe krejt tjeter. Ndryshe nga Xhezair Zaganjori, Artan Hoxha siguroi sot 40 firmat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.985Z

Berisha ironizon kongresin e PS

brbrNdersa socialistet ishin mbledhur ne kongresin e tyre zgjedhor lideri historik i demokrateve Sali Berisha ironizoi punimet e tij Permes nje postimi ne rrjetin social facebook ish-kryeministri sulmoi pasardhesin e tij Rama me nje urim thumbues Gezuar kongresin pa gare Kongresin e kryetarit tuaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.031Z

Artan Hoxha: Ja pse u tërhoqa nga kandidimi

TIRANE- Kandidati zyrtar i maxhorances per president, Artan Hoxha, pasi ka marre edhe miratimin ne komisionin e Ligjeve, ka mbledhur 40 firma ne favor te tij dhe vetem pak para nisjes se seances se votimit ka deklaruar terheqjen nga kandidatuara, duke u bere keshtu e dyta zgjedhje e terhequr e maxho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.286Z

Fjalet e fundit te klerikeve te vrare I fal ata qe me denuan

e Merkure 24 Shtator 20141401 pm p classwp-caption-text Populli i tiranes duke pritur te akuzuarit e gjyqit te at anton harapit shkurt 1946brbrHistoria e martirizimit te klerit ne ekspoziten BesimbrbrSepse ata besuan aq shume saqe ishin gati te vdisnin per te Sepse ata besuan ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.385Z

Berisha uron besimtarët ortodoks shqiptarë me rastin e inagurimit të Katedrales së Kishës Ortodokse në Tiranë

24-06-2012 / Gazeta 55 Mesazh urimi i Kryeministrit Berisha për besimtarët ortodoks shqiptarë dhe Fortlumturinë e tij Kryepeshkopin e Kishës Ortodokse Autoqefale të Shqipërisë Imzot Anastasios Janullatos, me rastin e inagurimit të Katedrales së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.140Z

Protestat e opozites abortohen qe ne embrion

19-10-2010 / Nga Lavdrim Lita Per kishe tLacit te besh ekografi politike ne Shqiperi eshte shume e veshtire. Sidomos ne kushte proto-politike ku teknologjia e nevojshme per te lexuar grafikun e protestave te opozites mbeten aparaturat e vjetra mamografike. Ne nje observim gjine-mediatik fetusi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama