Rezultate te kerkimit per termin: +Hoy

Total: 14
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.669Z

Kolumbi, gazeta Hoy kundër gjyqtarit spanjoll: Bir ku

Liria e shtypit duhet respektuar, por kjo është një tjetër gjë. Gazeta kolumbiane Hoy, titullonte sot në mëngjes në të gjithë faqen e saj: Arbitro español: hijo de la gran puta madre que te pariò!”, ose Gjyqtari spanjoll: bir i ku…  së madhe që të ka lindur. Nuk ka nevoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.715Z

Britani Hapet velodromi i Lojerave verore te Londres

Organizatoret e Lojrave Olimpike te Londres paraqiten zyrtarisht velodromin ultra modern qendra e pare per Lojrat Verore 2012 qe ka perfunduar ne Parkun Olimpik. Kater here kampioni olimpik Chris Hoy hapi korsite e velodromit sot kur iu bashkua per nje xhiro ne mengjes ne lindje te Londres nga medal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.566Z

Vjedh biçikletën, hajduti brohoret me krenari në rrugë

Një hajdut është filmuar duke grushtuar në ajër dhe brohoritur me krenari mon hajduti teksa drejton biçikletën e që sapo vodhi në një rrugë të Glasgow në Skoci. Megjithëse për shumë njerëz të pranosh krimin në kamera mund të duket idiotësi, burri në video shfaqet tepër i qetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.655Z

Mesfushori Veron do të kthehet në Angli?

Manchester City i ka ofruar Estudiantes 7 milionë euro për të siguruar shërbimet e mesfushorit argjentinas, Juan Sebastian Veron. Sipas të përditshmes argjentinase Hoy de La Plata, trajneri i Cityt, Roberto Mancini, dëshiron që ta ketë Veronin te skuadra e tij e re. 34-vjeçari është vler

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.547Z

Zbulon linjat në duetin e ri

Christina Aguilera, vërtetë ka rënë në peshë dhe format e saj përfekte, më nuk po i mban të fshehura. 32 vjeqarja, ka realizuar edhe videoklipin e këngës së saj, të cilën e ka së bashku me meksikanin, Alejandro Fernandez.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.158Z

BE-ja përgatitet për goditjen, nëse ndodh Brexit

Kryeministri Cipras thotë se unioni ndodhet në një krizë të madhe Bashkimi Europian po përgatitet për më të keqën, daljen e Britanisë së Madhe nga unioni pas referendumit që do të mbahet ditën e nesërme. Drejtuesit e BE-së kanë llogaritur që dalja e mbretërisë do të ketë pasoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.026Z

Shaqiri, muskulozi i Botërorit

Xherdan Shaqiri është rreziku kryesor i Argjentinës për sfidën e nesërme. Por Shaqa mund të jetë i frikshëm për Argjentinën edhe në pamjen fizike. Muskujt e tij vazhdojnë të jenë të formësuar duke rënë n&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama