Rezultate te kerkimit per termin: +Humor

Total: 4582
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.290Z

FOTOT plot humor nga L2B

Këto foto janë bërë në vitet 40, gjatë Luftës së Dytë Botërore. Janë shkrepur gjatë momenteve të relaksit të ushtarëve. Disa skena janë plotë humor.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.437Z

FOTOT/ Humor shqiptar me Brexit

Brexit ka tronditur mbarë Europën dhe ka pasur reagime të shumta edhe në Shqipëri. Por në rrjet e kanë parë në një tjetër prizëm.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.473Z

FOTOT plot humor: Festa e kungulleshkave

Kungulli është një simbol i festës së Hallouinit. Më poshtë po ju sjellim disa prej fotove më interesante dhe me humor që njerëzit kanë shpërndarë në rrjet.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.786Z

Brand ende bën humor me fe

Nga Express më 19 janar 2011 në ora 10:36 Russell Brand ka vazhduar duke bërë humor me gruan e tij, pak të zhgënjyer Katy Perry. Këngëtarja e hitit “Firework” është bija e një të krishteri dhe ata nuk kanë dëshirë që të bëhet humor me besimin e tyre. “Russel k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.928Z

VIDEO/ Humor lufte, shihni çfarë bën ushtari iraken

Kjo video ka shkaktuar shumë të qeshura në rrjet. Një ushtar iraken provokon xhihadistët e ISIS me një shkop dhe një pallto. Ai ngre pallton nga pozicioni ku është fshehur teksa xhihadistët e gjuajnë me plumba. Shaka paksa e rrezikshme…

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.854Z

FOTOT/ Inaugurimi i Trump: Rrjeti shpërthen në humor

Donald Trump mori detyrën ditën e djeshme si presidenti i 45-të i Amerikës. Por sigurisht që në rrjet nuk mund të rrinin pa komentuar. Në Twitter ka pasur fotomontazhe dhe statuse nga më pikantet. Ja disa prej tyre:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.744Z

FOTOT plotë humor: Të kapura në momentin e duhur!

Edhe mjeshtërit e fotoshopit ndoshta nuk do të kishin mundur të krijonin foto kaq perfekte. Fotot e mëposhtme janë shkrepur në momentin e duhur duke sjellë disa pamje mahnitëse por edhe disa plotë humor.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama