Rezultate te kerkimit per termin: +Hyrja

Total: 9516
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.016Z

Withers: Hyrja ne NATO, arritje per Shqiperine

Ambasadori amerikan ne Tirane, John Withers ka deklaruar se hyrja e Shqiperise ne NATO eshte nje arritje e madhe per vendin. Duke folur ne nje interviste per emisionin “Top Story” ne Top Channel, Withers ka theksuar se edhe vendet e tjera anetare te Aleances jane te kenaqura

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.600Z

Shembet hyrja e galerisë, 7 minatorë bllokohen

Autori i Lajmit: red.Për më shumë se katër orë, shtatë minatorë në minierën e Bulqizës kanë mbetur të izoluar në galeri duke iu rrezikuar kështu dhe jeta. Ata kanë arritur të dalin vetëm pasi është liruar hyrja e galerisë së minierës së Bulqizës. Të dhënat e para tregojnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.520Z

Hyrja në Eurozonë, qëllimi strategjik i Bullgarisë

"Hyrja e Bullgarisë në Eurozonë do të pakësojë interesat e kredive, do të stabilizojë sistemin bankar, do të stimulojë shkëmbimin tregtar", ka thënë kryeministri Bojko Borisov në një takim me temë "Eurozona, qëllimi strategjik kombëtar i Bullgarisë". Në këtë takim merrnin pjes�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.502Z

FOTOT/ Paradë luksi! Hyrja e Parlamentit, si sallon mjetesh luksoze

Dita e djeshme ka qenë ndoshta më e rëndësishmja në historinë e 25 viteve të fundit të Shqipërisë ndaj nuk mungonte asnjë deputet, si rrallëherë. Hyrja e Parlamentit është shndërruar si nje paradë e mjeteve luksoze të deputetëve, qoftë të majtë apo të djathtë. Shihni në g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.502Z

Protesta e opozitës, mbulohet hyrja e Kryeministrisë

Hyrja e Kryeministrisë është mbuluar me një baner pak përpara nisjes së protestës së opozitës e parashikuar për rreth orës 11:00 të paradites së sotme. Baneri i madh është vendosur me qëllim ruajtjen e instilacionit që ndodhet në hyrje të kryeministrisë, i cili gjatë një protes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.505Z

Sheshelit i ndalohet hyrja në Kosovë

Një javë pasi u lirua nga akuzat për krime lufte, ultra-nacionalistit serb, Vojsllav Sheshel, i është ndaluar hyrja në Kosovë dhe është shpallur person i padëshiruar në këtë vend, ka njoftuar sot Ministria e Punëve të Jashtme. Vendimi i 31 marsit i Tribunalit të Hagës për ta liruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.550Z

Hyrja falas. Festë kombëtare!

Në kuadër të festimeve me rastin e "Ditës së Lumturimit të Nënë Terezës", më datë 19 tetor, institucionet kulturore artistike në Tiranë kanë planifikuar organizimin dhe mbarëvajtjen e aktiviteteve kushtuar ditës "Shën Tereza e shqiptarëve". Kështu, Teatri Kombëtar do të shfaqë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama