Rezultate te kerkimit per termin: +Hys

Total: 89
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.482Z

Pezullimi i Hysës, emërohetdekani i ri i Mjekësisë, Pajtim Lutaj

TIRANE – Pajtim Lutaj emërohet dekani i ri i Universitetit të Mjekësisë pas pezullimit të Bajram Hysës nga ky post, pas shkeljeve të bëra prej tij me një dëm prej 55 milionë lekësh.Vijon...Redaksia Online(Gre.M/Shqiptarja.com)

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.486Z

Tortoshi në Hys ?

Largimi i papritur i Afrim Tovërlanit ka bërë që Hysi menjëherë të kërkoj një trajner tjetër. Bardhezinjtë tashmë janë në prag të finalizimit të marrëveshjes me Jusuf Tortoshin. Ish trajneri i Flamurtarit beson se prej të premtes do t’ia nis punës në Merdarë.Kampioni aktual

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.570Z

Shqiptari më i rëndësishëm në hierarkinë e ISIS, bisedonte me celulën e Tiranës për rekrutime

Të tjera detaje zbulohen nga veprimtaria e ish – imamit të Leshnicës, Almir Daci, në rekrutimin e të rinjve shqiptarë për t’i dërguar më pas në luftën e Sirisë. Prokuroria për Krimet e Rënda, e cila pak ditë m&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.884Z

Tiranë, një i vdekur 3 të plagosur rëndë

Një i vdekur dhe tre të plagosur rëndë është bilanci i dy aksidenteve të ndryshme, nga shembja e një solete në Baldushk, si dhe nga rënia në kontakt me rrymën elektrike e dy personave në periferi të Tiranës. Dashamir Biçaku Në Baldushk dje në mëngjes rreth orës 05:00,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.214Z

VV: Qeveria e Kosovës ka prioritet axhendën politike të Serbisë

Lëvizja “Vetëvendosje” ka vlerësuar se prioritetet e qeverisë së Kosovës nuk janë problemet sociale e ekonomike te popullit, por axhenda politike e Serbisë. Sipas kësaj lëvizje, emërimi i Edita Tahirit si kryenegociatore e ekipit nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.218Z

Vetvendosja: Qeveriaka prioritet axhendënpolitike të Serbisë

PRISHTINË- Lëvizja Vetëvendosja ka vlerësuar se prioritetet e Qeverisë së Kosovës nuk janë hallet e mjerimi social e ekonomik i popullit, por axhenda politike e Serbisë. Sipas kësaj lëvizje, emërimi i Edita Tahirit si kryenegociatore e ekip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.142Z

Hysaj drejt Anglisë, e kërkojnë United dhe Arsenali

E ardhmja e Elseid Hysajt mund të flasë anglisht. Janë të bindura për këtë mediat në ishull dhe më konkretisht gazeta presitigjoze The Sun e cila shkruan se për mbrojtësin shqiptar të Napolit, interesohen dy prej klubeve më të mëdha të Premier Leagues, Manchester United dhe Arsenali.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama