Rezultate te kerkimit per termin: +Hysenin

Total: 291
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.484Z

Meta takon Hysenin Mbeshtetje per liberalizimin e vizave te Kosoves ne Shengen

Transmetuar me 30012015 - 1345 Ilir Meta Skender Hyseni Tirane 30 janar 2015 NOAal - Kryetari i Kuvendit Ilir Meta takoi sot Ministrin e Puneve te Brendshme te Kosoves Skender Hysenin te cilit i shprehu mbeshtetjen e Shqiperise per li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.381Z

Vjosa Osmani pyet Hysenin se a do të ketë buxhet shtesë për të riatdhesuarit

Anëtarja e Komisionit për Integrime Evropiane, Vjosa Osmani në pyetjen e saj drejtuar ministrit të punëve të Brendshme, Skënder Hysenit ka thënë se çfarë do të bëhet me çështjen e riatdhesimit.   Ajo ka pyetur Hy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.486Z

Meta takon Hysenin: Mbështetje për liberalizimin e vizave të Kosovës në Shengen

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta takoi sot Ministrin e Punëve të Brendshme të Kosovës, Skënder Hysenin, të cilit i shprehu mbështetjen e Shqipërisë për liberalizimin e vizave për qytetarët e Kosovës në vendet e zonës Shengen.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.565Z

E informon Hysenin

Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Skender Hyseni, ka takuar të shtunën ambasadorin francez në Kosovë, Jean-Francois Fitou, nga i cili ka mësuar detajet e përgatitjes që Ministria e Jashtme e Francës po bën për pjesëmarrjen e Ministrit Hyseni në Konferencën Ministrore të Organi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.870Z

Tri përforcime për Trepçën

Nga Express më 21 janar 2011 në ora 10:38 Më në fund, kampioni aktual i Kosovës në futboll, Trepça të enjten i ka nisur stërvitjet për stinorin pranveror. Trajneri i kësaj skuadre, Nazmi Rama, ka njoftuar se ekipi i tij është përforcuar me Lavdim Hysenin, Alban Mavriqin dhe me Naim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.782Z

Laboratori i kokainës, Pranvera Ebeling do vijë në Tiranë. Burg Ermal Hoxhës

Tirane- Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda nuk ndryshon masën e sigurisë për nipin e ish diktatorit Enver Hoxha i akuzuar si një prej pjesëtarëve të trafikut të kokainës. Kjo gjykatë vendosi të lërë në fuqi masën e arrestit burg për Ermal Hoxhën dhe Kastriot Imerin. Për Ilir Hys

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.451Z

Teuta largon Ndrekën dhe Hysenin

(ALBANIA SPORT) – Teuta largoi zyrtarisht nga radhët e saj mbrojtësin Henri Ndreka (15 ndeshje këtë sezon) dhe sulmuesin kosovar Berat Hyseni (1 gol këtë sezon). TË GJITHA LËVIZJET NË KATEGORIN SUPERIORE APOLONIA Të ardhur: Të larguar: Edin Feruzoviç, Semir Haxhibuliç, Elt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama