Rezultate te kerkimit per termin: +Hysni +Gjergji

Total: 163
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.172Z

'> Gjergji: Shpërthimi ne Gërdec, jo sabotazh

Rrezohet pretendimi i disa prej te pandehurve te akuzuar për tragjedinë e 15 marsit ne Gërdec, se shpërthimi ka ardhur si pasoje e ndonjë sabotazhi. Hysni Gjergji, ish drejtori i Shërbimit Informativ te Ushtrisë ka dëshmuar ne gjykate se gjate kohës qe ai ka qene ne këtë detyre nuk ka pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.176Z

Ish-kreu i SHIU-t, Gjergji: Gërdeci nuk ishte sabotazh

“Kur ishim në Bruksel për çështjet e NATO-s, u këshilluam që të bënim kujdes nga veprimtari të tilla” Ish-drejtori i Shërbimit Informativ të Ushtrisë (SHIU), Hysni Gjergji, dëshmoi para sallës së gjyqit se gjatë kohës që ai ka qenë në këtë post, nuk ka pasur asnjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.712Z

Ju rrëfej orët e fundit të Hysni Milloshit

Hysni Milloshi Magdalena Alla Hysni Milloshi jetonte në një apartament modest, në të cilin mblidheshin edhe krerët e asaj që sot quhet Partia Komuniste Shqiptare. Brenda atyre mureve në sallën qendrore në faqen ballore gjendet foto e madhe e Enver Hoxhës dhe poshtë fotos data 8 nëntor 19

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.501Z

Hysni Milloshi: Socialistet zaptues, demokratet borgjeze

Ne xhaketen e tij mban nje steme te Che Guevares, si per te cuar deri ne fund lutjen e Enver Hoxhes, i cili sa ishte gjalle, shprehu deshiren te mos behej asnje steme me figuren e tij. Hysni Milloshi, kreu i Partise Komuniste te Shqiperise flet me shume pasion per komunizmin, e quan si sistemin me t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.181Z

Ish-shefi i SHIU: NATO na paralajmëroi për sabotimet

13/07/2010 Hysni Gjergji, skisha dijeni për kompaninë “SAC” TIRANE- Ish-shefi i Shërbimit Informativ të Ushtrisë, Hysni Gjergji, ka përjashtuar në dëshminë e tij dhënë para togave të zeza mundësinë e shpërthimit të fabrikës së Gërdecit, nga ndonjë rast sabotimi apo terrorizm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.801Z

Kreu i MEICO “Ka ardhur hetuesia ku ti fus dokumentet”

14/05/2009  Ish-kreu i SHIU-t lajmëron Pinarin, transferimi i 441 mijë USD të Delijorgjit TIRANË- Dy ditë pasi Gërdeci kishte shpërthyer dhe Ylli Pinari (ish-drejtori i MEICO-s) ishte në burg, atij i vjen një telefonatë nga Hysni Gjergji (ish-shefi i SHIU-t Shërbimit Informativ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.130Z

Berisha shkarkon shefin e SHIU-ut

Kryeministri Sali Berisha ka shkarkuar dje në mbrëmje shefin e Shërbimit Informativ të Ushtrisë (SHIU), Hysni Gjergji. Sipas burimeve jozyrtare, Gjergji është shkarkuar nga detyra për paaftësi në kryerjen e detyrave ligjore. Edhe ndëshkimi i tij, sipas të njëjtave burime, ashtu si i dy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama