Rezultate te kerkimit per termin: +Identitetet

Total: 978
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.492Z

Policia zbardh identitetet e të arrestuarve në Durrës

Policia e Durrësit ka zbardhur identitetet e tre shtetasve të arrestuar në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas policisë të arrestuarit janë Arif Arfi dhe Fatmir Osmani nga Maqedonia, ndërsa i ndaluari tjetër është Berislav Zigrovic nga Kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.526Z

Vazhdon skandali, bashkia servir sërish identitetet e urinuesve

Sot është dita e dytë që në duart e disa mediave kanë rënë emrat dhe fytyrat e urinuesve, ndaj të cilëve është marrë masë administrative me gjobë nga ana e bashkisë së Tiranës. Bie në sy që vlera e gjobës është një shumë e konsiderueshme, pavarësisht faktit se çfarë meka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.987Z

Vrasja ne Durres hetime lidhur me dy identitetet e viktimes

Agim Cakaj i njohur ndryshe si Xhevahir Brashi Dy identitetet qe mbante personi i ekzekutuar mbremjen e kesaj te merkure ne hyrje te baneses se tij ne Durres jane vene ne qender te hetimeve te policise se Durrestbr br 42- vjecari Agim Cakaj i njohur ndryshe edhe si Xhevahir Bra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.091Z

Vrasja ne Durres hetime lidhur me dy identitetet e viktimes VIDEO

Agim Cakaj i njohur ndryshe si Xhevahir Brashi Dy identitetet qe mbante personi i ekzekutuar mbremjen e kesaj te merkure ne hyrje te baneses se tij ne Durres jane vene ne qender te hetimeve te policise se Durrestbr br 42- vjecari Agim Cakaj i njohur ndryshe edhe si Xhevahir Bra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.177Z

Identitetet: “maqedonas” apo “i Maqedonisë”?!

02-03-2012 / Nga Zeqirija Ibrahimi M’u paraqit një ditë një “gocë e Qeverisë” dhe më kërkoi t’ia përkthej “urgjentisht” disa faqe tekst. Meqë rekomandimi ishte përmes një mikut tim, pranova. Në at&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.010Z

Paraja po shkatërron shpirtrat dhe identitetet

Afërsisht tri dekada më parë ai ishte një dritare për të parë Perëndimin: sipas pikëpamjes zyrtare, për të demaskuar botën e kapitalit, që kishte mbetur në kthetrat e mafies, por sipas vlerësimit të teleshikuesit të thjeshtë, për t‘i dhënë shpresë njeriut se drejtësia në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.752Z

Protestat në Shkup dhe identitetet fetare

Jordan Jorgji  Ish-Republika Jugosllave e Maqedonisë, IRJM-ja, është vënë në qendër të vëmendjes, ditët e fundit, për shkak të protestave të popullsisë shqiptare në disa zona të Shkupit, të cilat shpërthyen për shkak të pakënaqësisë ndaj dhënies së dënimit me burgim të p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama