Rezultate te kerkimit per termin: +Idrizi

Total: 5041
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.956Z

Idrizi: Duam një ministri diaspore

Gazeta ShqipNegociatat PDIU  Në darkë, në orën 20:40, nga selia e PD-së ka dalë kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi. Për më shumë se gjysmë ore, Idrizi ka negociuar me Boden dhe Bylykbashin për mundësinë e përfshirjes së PDIU-së në këtë koalicion. Patëm një diskutim të gjerë me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.686Z

Idrizi: PDIU kërkon 5 bashki

PDIU-ja duket se kërkon 5 bashki në vend për të vendosur kandidatët e saj. Është kreu i kësaj partie, Shpëtim Idrizi, ai i cili e ka deklaruar këtë fakt, gjatë një interviste të dhënë për televizionin News24. Sipas tij në këto 5 bashki, influenca e PDIU-së është e madhe dhe fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.269Z

Përtej rastit Idrizi

Po bëhen tashmë disa muaj që nëpër kafene e nëpër studio televizive diskutohet shumë për rrjedhjet që do të ketë nga Partia Socialiste. Debati përgjithësisht zhvillohet me tone që të kujtojnë më shumë merkaton e futbollit. As nuk vihet në diskutim fakti që do të ketë rrje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.433Z

Idrizi mohon aleancen me PS

brbrKryetari i PDIU-se Shpetim Idrizi ka mohuar zerat per nje bashkepunim te mundshem me Partine Socialiste ne zgjedhjet e ardhshme lokale Ne  Aktivin Kombetar te partise Idrizi ka thene se forca e drejtuar prej tij nuk do te ndalet dhe do te vazhdoje te luftoje per te drejtat e komunitetit cam d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.765Z

Idrizi: Çamët luftuan ndaj gjermanëve

Shpëtim Idrizi Kryetari i Partisë Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi, mori pjesë dje në aktivitetin e Bashkisë së Konispolit në nder të rezistencës frontale 55-ditore kundër nazizmit gjerman. Ne jemi këtu në përkujtim të një ngjarjeje shumë të vlefshme, shumë të çmua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.102Z

Idrizi: Rama dhe Basha, shfaqje postierësh

Kreu i PDIU  Reforma duhet të miratohet, nuk shoh ndonjë ngërç Kreu i Partisë për Drejtësi Unitet dhe Integrim, Shpëtim Idrizi, në një intervistë televizive u shpreh se tashmë koha që reforma në drejtësi të miratohet përfundoi. Idrizi komentoi dhe letërkëmbimin e dy liderëve kry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.855Z

Idrizi: Ne Vlore, zgjedhje plebishitare

Kandidati per deputet i PS per qarkun e Vlores, Shpetim Idrizi ka vleresuar se procesi zgjedhor ne qytetin bregdetar po zhvillohet i qete. Ne nje prononcim per Top Channel, Idrizi ka theksuar se edhe pjesemarrja e votuesve ne kete proces ka qene mjaft e konsiderueshme. “Falenderoj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama