Rezultate te kerkimit per termin: +Igli +Totozani

Total: 1598
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.523Z

Igli Totozani Avokat i Popullit

E enjte 15 Dhetor 2011 1737 Igli Totozanii i perzgjedhur si Avokat i PopullitIgli Totozani eshte emri i perzgjedhur nga partia Socialiste per postin e Avokatit te Popullit. Pas nje konkurrimi ku moren pjese 33 kandidate qe aplikuan on line dhe pas degjesave publike te 12 te perzgjedhurve nga faza e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.355Z

Avokati i Popullit, votohet unanimisht në Kuvend Igli Totozani

Tiranë- Kuvendi i Shqipërisë miratoi me 127 vota pro kandidatin e propozuar nga PS-ja Igli Totozanin, për në krye të institucionit të Akokatit të Popullit. Gjatë votimit, Totozani mori vetëm 2 vota kundër. Ndërkaq propozimi tjetër i Partisë Socialiste për heqjen dhe uljen e Tatimit mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.365Z

Topi takohet me Avokatin e Popullit Igli Totozani

Një ditë pasi u betua në Kuvendin e Shqipërisë si Avokat i Popullit, Igli Totozani është takuar sot me kreun e shtetit Bamir Topi.   Në votimin e fshehtë, kandidatura e Igli Totozanit e cila ishte edhe e vetmja për postin e Avokatit të Po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.677Z

Avokati i Popullit, Igli Totozani nis zyrtarisht detyrën 

TIRANË-  Avokati i ri i Popullit Igli Totozani nisi sot zyrtarisht detyrën.Totozani paraditen e sotme u prezantua me stafin e zyrës së Avokatit të Popullit, pasi më herët u paraqit në zyrën e tij i shoqëruar nga përfaqësues të Kuvendit. Deputeti Namik Dokle në një deklaratë për med

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.301Z

PS përzgjedh Igli Totozani për Avokat të Popullit. OSBE shpreh vlerësime

Igli Totozani Igli Totozani, është kandidati që Partia Socialiste do tia propozojë Kuvendit për postin e Avokatit të Popullit. Eglantina Gjermeni, deputetet e Partisë Socialiste e cila drejtoi Komisionin Përzgjedhës për kandidaturat për Avokat të Popullit, deklaroi se procesi i përzgjed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.355Z

Kuvend, Igli Totozani miratohet Avokat i Popullit me 127 vota pro

Igli Totozani (I përditësuar)-  Kuvendi ka miratuar Igli Totozanin, si Avokat të Popullit me 127 vota pro. Në votimin e fshehtë për Totozanin kishte vetëm 2 vota kundër dhe 3 të tjera abstenim. Pas miratimit të kandidaturës Totozani bëri edhe betimin para marrjes së detyrës. Totozani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.677Z

Avokati i Popullit, Igli Totozani nis zyrtarisht detyrën

Avokati i Popullit, Igli Totozani ka nisur sot zyrtarisht detyrën. Ai është prezantuar paraditen e sotme me stafin e tij në institucionin e Avokatit të Popullit ku është shprehur se qëllimi i këtij institucioni është të ruajë pavar&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama