Rezultate te kerkimit per termin: +Ilia +Papajanin

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.822Z

Kishte 42.5 kg kanabis në makinë, arrestohet 46 vjeçarin në Fier

Policia e Fierit vuri në pranga një 46 vjeçar në mëngjesin e sotëm pasi akuzohet për prodhimi dhe shitja të lëndëve narkotike. Uniformat blu arrestuan Ilia Papajanin, 46 vjeç, banues në  Tiranë. Ndalimi i tij u bë pasi gjatë kontrollit në mjetin e tij u gjetën në bagazh 42.5 k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama