Rezultate te kerkimit per termin: +Ilija +Lon

Total: 28
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.332Z

Ilija Lonçareviç do pankinën e Shqipërisë

 JORGIS MEMOTrajneri kroat Ilija Lonçareviç është pranë marrëveshjes me Federatën Shqiptare të Futbollit, për të marrë drejtimin e kombëtares. Lajmin e bëjnë të ditur mediat kroate, të cilat mbështeten në pohimet e vetë trajnerit 65-vjeçar, që ka qenë më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.769Z

Lonçareviç: Tirana do fitojë ndaj Stabaek

Tirana ëshët stërvitur dje pasdite në stadiumin "Selman Stërmasi" në prag të ndeshjes së Ligës së Kampioneve kundër Norvegjezëve të Stabaek. Ndeshja do të zhvillohet ditën e mërkurrë në orën 20:00 në stadiumin kombëtar "Qemal Stafa". Trajneri kroat i bardhebluve Ilija Lonç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.345Z

Lonçareviç: Humba tre muaj jetë kot te Tirana

 Leonard KarajIlija Lonçareviç është larguar nga drejtimi i skuadrës së Tiranës, për shkak të basteve dhe mafies shqiptare.Në këtë konkluzion ka dalë revista kroate “Nogometni Magazin” (revista e futbollit) në numrin e saj të fundit, pas një interviste t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.221Z

Lonçareviç e Kranjçar, dy kroate per stolin e Tiranes

Kroatet Ilija Lonçareviç dhe Zllatko Kranjçar jane dy kandidatet e mundshem per stolin e Tiranes. eshte kjo e reja me e fundit qe vjen nga kampionet e Shqiperise, te cilet jane ne kerkim te nje tekniku qe mund te garantoje ecurine ne Champions dhe ne kampionat. Emrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.963Z

Alban Tafaj, trajneri i ri i Tiranës

Alban Tafaj do të jetë zyrtarisht trajneri i Tiranës, të paktën derisa presidenti i bardhebluve, Refik Halili, të vendosë për një trajner tjetër. Vendimi u morr nga drejtuesit e 24-herë kampionëve të Shqipërisë. Tafaj gjatë prezantimit tha: "Unë do të drejtoj ekipin deri ne moment

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.329Z

Lonçareviç, rob i basteve te Tirana

Rreth nje muaj pas largimit te Ilija Lonçareviç nga Tirana, nga Kroacia vijne akuza te renda per klubin 24 here kampion te Shqiperise. Sipas “Jutarnji List”, nje prej gazetave me te medha te shtetit ballkanas (me tirazh afro 115 mije kopje), ne klubin bardheblu,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.505Z

Shqiptar-i huaj, cili do ta fitojë duelin e shtatë?

/* */ Gazeta Telegraf - Kjo do të jetë hera e shtatë, që një trajner shqiptar vendoset përballë një trajneri të huaj në një finale të Supekupës. Skëndërbeu drejtohet nga Shpëtim Duro, ndërsa Ti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama