Rezultate te kerkimit per termin: +Ilion +Lika

Total: 394
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.885Z

Ilion Lika firmos per Terek Grozhnin

Jeton Selimi Ilion Lika ka firmosur per ruset e Terek Grozhnit, ekipit te rikthyer ne Premier Ligen Ruse, pasi ra nga kategoria vitin e kaluar. Portieri 27-vjecar, ish-portieri i Elbasanit ne kampionatin tone, ka bere edhe debutimin per klubin ne nje miqesore kunder Cornomores te Odeses, duke ndihmu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.487Z

Ilion Lika drejt Vllaznisë

Ilion Lika drejt Vllaznis: Kjo sht hipoteza e fundit rreth t ardhmes t ish-gardianit t ports s Dinamos dhe Terek Groznit. Ish-portieri i kombtares s Shqipris ka mundsi q n gjysmn e dyt t kampionatit shqiptar te aktivizohet me Vllaznine. Lika i cili kishte kontrat me Terek nuk luajti asnj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.608Z

ILION LIKA, MUNGESA E INTERTOTOS

10/06/2005  Portieri i Dinamos është urdhëruar nga mjekët që të pushojë një javë, për të shmangur komplikacionet në dëmtimin e pësuar Megjithëse përfaqësuesja kuqezi pësoi tre gola nga Danimarka, në ndeshjen e zhvilluar të mërkurën në darkë, në Kopenhagen, portieri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.626Z

Ilion Lika bën tifo për kuqezinjtë

 Ilion Lika, portieri i kombëtares sonë dhe skuadrës ruse Terek i Groznit, ka gati një javë që është larg fushave të stërvitjes. Në një seancë, në periudhën përgatitore të skuadrës së tij në Antalia të Turqisë, Lika ka këputur tendinin e këmbës dhe për rrjedhojë ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.211Z

ILION LIKA, DREJT VORSKLA POLTAVËS

Portieri i Elbasanit dhe kombëtares shqiptare Ilion Lika është pranë kalimit në kampionatin ukrainas dhe më saktë pranë skuadrës skuadrës së Vorskla Poltavës. Një gjë të tillë e kanë bërë të ditura burime pranë portierit dhe stafit kuqezi që theksojnë se 25-vjecari është ndj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.798Z

Vendimi, rrëzohet padia e portierit Ilion Lika

Gjyqtarja Marjana Shegani ka rrëzuar dje kërkesën e portierit Ilion Lika, i cili kishte paditur klubin e “Dinamos” në Gjykatën e Tiranës, me objekt “shkaktim dëmi”. Me anë të kësaj padie, ish-portieri i ekipit “Dinamo” kërkoi të dëmshpërblehet për të gjitha dëmet morale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.506Z

Ilion Lika ve Dinamon perballe ceceneve

Ilion Lika, ish-portieri i Dinamos mesohet te jete shnderruar ne nje ndermjetesues mes ekipit te tij aktual te Cecenise, Terek Grozni dhe bluve, per nje ndeshje miqesore. Ekipi i Ilion Likes ndodhet ne Antalia, ku po zhvillon nje faze pergatitore, ashtu si edhe Dinamo. Keshtu, te shtune mund te rea

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama