Rezultate te kerkimit per termin: +Ilir +Beqajt

Total: 248
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.955Z

LSI kundër Ilir Beqajt: Të pezullohet urdhri për Urgjencën

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili i kërkon ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj që të pezullojë urdhrin për transferimin e personelit të Urgjencës së Tiranës. Vasili tha se Urgjenca e Tiranës ka një ekip të mirë dhe të pazëvendësueshëm. Urgjenca ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.168Z

PD: Ditmir Bushati i dha 320 milion lekë kompanisë së ilir Beqajt

Partia Demokratike, përmes anëtares së Këshillit Kombëtar, Ina Zhupa ka akuzuar kryeministrin Rama se përgjatë dy javëve të fundit ka vijuar me intensitet ndarjen e parave me miqtë dhe donatorët e tij. Siç tregon buletini i prokurimeve, Ilir Beqaj me firmën e tij Intech Plus, ka marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.716Z

Ja kush është prokurori që po heton koncensionet e Ilir Beqajt

Më në fund, një muaj pasi vendosi nisjen e hetimeve, Adriatik Llalla vendosi të caktojë një prokuror për hetimin e qindra miliona eurove, në koncensionet e Ilir Beqajt. Endri Bimi, është prokurori që do të hetojë një nga dosjet, më me peshë në prokurori. Menjëherë pas caktimit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.555Z

VIDEO/ Qytetari i zë rrugën Ilir Beqajt për ilaçet, ja si i përgjigjet ai

Një qytetar ka përfituar sot nga prania e ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj, në ambientet e QSUT, për tiu ankuar për ilaçet. Beqaj i ka marrë numrin dhe ka thënë se do të interesohet për rastin e tij. Rasti raportohet nga gazeta Shëndeti, që ka pyetur edhe qytetari në fjalë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.376Z

VIDEO/ Të rinjtë e PD-së qëllojnë me vezë e domate makinën e Ilir Beqajt, pse shkarkoi drejtorin socialist

Disa të rinj të Partisë Demokratike, kanë pritur sot ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj, ndërsa shkonte në punë. Ata kanë goditur me vezë dhe domate makinën e tij. Ndërsa në dorë mbanin pankarta me shprehjen Suksese në jetë. Të rinjtë e PD-së protestojnë pse Beqaj shkarko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.784Z

PD akuzon MSH: Beqaj i dhe 85 milionë lekë Beqajt

Partia Demokratike ka vijuar me akuzat e saj ndaj ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Deputetja Arbiona Halimi tha se Beqaj i ka dhënë 85 milionë lekë për instalimin e një programi të FDSSH-së firmës së tij. Eshtë një nga tenderat më të parregullt që kanë konstatuar auditue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.175Z

Tenderat e fundvitit/ Ditmir Bushati i jep 320 milionë lekë Ilir Beqajt

Partia Demokratike ka denoncuar sot disa tendera të organizuar nga ministritë, të cilat janë fituar nga firma e Ilir Beqajt, nipi i Sadri Abazit, biznesmeni Papuli dhe Vilma Nushi. Deklarata e PD Në dy javët e fundit, skema e Edi Ramës e ndarjes së parave me miqtë dhe donatorët e tij ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama