Rezultate te kerkimit per termin: +Ilir +Dibra

Total: 484
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.744Z

Ilir Dibra, trajneri i ri i Tërbunit

(ALBANIA SPORT) – Ilir Dibra është trajneri i ri i Tërbunit të Pukës së Kategorisë së Dytë (Grupi i Veriut), duke pasuar Avenir Dani, ky i fundit punon aktualisht si trajner portierësh te Vllanzia. Ndihmës i Dibrës do të jetë Altin Xhahysa. Tërbuni i Pukës renditet në vendin e 3-t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.487Z

Dibra: Vllaznia prodhon gjithnjë lojtarë të mirë

Nga Gjergj Kola Trajneri i Vllaznisë U-19, Ilir Dibra, tregon shkaqet pse skuadra e tij nuk është e para, ndonëse vetëm një pikë larg kreut Sezonin e kaluar ka dalë kampion me 19-vjeçarët e Vllaznisë, por atëherë si zëvendëstrajner. Sivjet është trajner i parë me këtë ekip dhe k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.404Z

Novi “zgjidh” Besën, Arapi e Dibra "skuqin"

Luftëtari arriti me Besën një fitore shumë të rëndësishme në shtëpi. Një tripikësh i "artë" në fitoren e tretë të Ilir Spahiut si trajneri i gjirokastritëve, por që duhet të falenderojë "fuqinë" e këmbve të Neritan Novit dhe t'i japë një puthje në ballë portierit të Besës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.643Z

Meta: Më 29 qershor, Dibra do gdhihet e kuqe si flamuri ynë

 LSI ka zbritur në sheshin kryesor të qytetit të Peshkopisë me mijëra mbështetës dhe simpatizantë të saj. Në fjalën e tij, në mes të entuziazmit që i rezervuan dibranët, kreu i LSI-së Ilir Meta u shpreh se “Dibra do të gdhihet e kuqe më 29 Qershor, sepse i kuq është fl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.631Z

Meta: Zgjedhjet, Dibra do votojë për LSI

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, shprehu bindjen për fitoren e kësaj partie në Qarkun e Dibrës. Gjatë një takimi ne Peshkopi, Meta tha se dibranët duhet të votojnë LSI edhe për një arsye shumë të rëndësishme, sepse LSI është alternativa e vetme që del para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.518Z

Dibra, bastioni i askujt: Historiku 25-vjeçar i zgjedhjeve vendore me fitues sa majtas-djathtas

Skandali i Shukri Xhelilit i ka dhënë Dibrës një shans kombëtar që mund të shërbejë si një test 9 muaj para zgjedhjeve të përgjithshme, apo që për një ditë (edhe ajo e shënuar), më 11 shtator, të jetë nën reflektorët e vendit. Analizat kanë nsur që tani .Disa thonë që ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.058Z

Vllaznia U-19, për kampion edhe me Ilir Dibrën

Nga Gjergj KOLA Pas largimit të Samuel Nikajt tek Ada, Ilir Dibra ka marrë timonin e skuadrës Largimi i trajnerit Samuel Nikaj për tek Ada, ka bërë që vendi i trajnerit të të rinjve të Vllaznisë të mbetej bosh për një periudhë të caktuar kohore. Stërvitja u drejtua nga zëvendëstr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama