Rezultate te kerkimit per termin: +Ilir +Faslliu

Total: 11
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.512Z

Vranë aksidentalisht fëmijën, mbyllet hetimi për vëllezërit

TIRANË- Prokuroria e kryeqytetit, mbylli fazën hetimore dhe dorëzoi pranë togave të zeza dosjen penale me të pandehur dy vëllezërit Vogli, të cilët në sherr e sipër me fqinjin e tij i kanë shkaktuar vdekjen një fëmije 3 vjeç. Ky lajm konfirmohet nga burimet zyrtare pranë instituci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.536Z

Kërcënoi prokurorin me vdekje në gjyq

Kërcënohet me jetë një prokuror i organit të akuzës në kryeqytet gjatë një seance gjyqësore. Prokurori, që sipas policisë është Gjon Kodra, është kanosur seriozisht nga një person i akuzuar për vrasjen aksidentale të një fëmije. Ai ka kërkuar lirimin nga "arrest shtëpie", por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.248Z

Kanosi prokurorin, prangoset pas gjyqit

Tirane-Vendimi i Gjykates se Shkalles se Pare Tirane, "arrest shtepie", ka irrituar nje te pandehur, i cili nuk ka kursyer fjalet kercenuese per prokurorin e ceshtjes. Menjehere pas ketij veprimi, policia e ka arrestuar ne flagrance ne ambientet e gjykates, per vepren penale te "kanosjes se gjykates

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.184Z

Pretenca, 2 vjet e 8 muaj burg per vellezerit Vogli

Tirane- Aksidentuan per vdekje nje femije 3 vjec, dy vellezer rrezikojne 2 vjet e 8 muaj burgim. Prokuroria e Tiranes kerkoi dje shpalljen fajtor dhe denimin e Sali Voglit me 1 vit e 8 muaj burg, ndersa per te vellane e tij, Bexhet Vogli, akuza kerkoi denimin me 1 vit burg. Ne seancen e radhes prite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.249Z

Shtyhet seanca, i akuzuari kërcënon prokurorin

Policia arrestoi autorin e kërcënimit që gjykohej në gjendje të lirë për vrasjen aksidentale të një fëmije TIRANË - Familjarët e një të akuzuari për vrasje aksidentale kërcënojnë prokurorin, ndërsa policia ndalon të dyshuarin menjëherë pas kërkesës së Gjykatës. Ngjarj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.981Z

I dyshuari për vrasje kërcënon prokurorët

 TIRANE - Një 33-vjeçar i dyshuar për vrasjen nga pakujdesia të një fëmije 3-vjeçar në mars të këtij viti, është arrestuar në sallën e gjyqit, pasi ka kanosur prokurorët e Tiranës, Gjon Kodra dhe Etien Kapo duke artikuluar kanosje edhe ndaj gjykatës. Bexhet Vogli, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.389Z

Gramozi lojtaret e sezonit 2010-2011

Lojtaret e federuar te Gramozit per sezonin 2010-2011. Ervin Nuredini Enea Kendezi Klodian Rexhepi Ervis Peci Leonard Martins Marjus Faslliu Armand Caka Renato Lusha Rodrigo Oliveira Yserion Shupe Ervis Ismolli Bledar Lena Maldin Lico Adriatrik Kodra Markos Tadeu Edison Rosa Edin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama