Rezultate te kerkimit per termin: +Ilir +Kanini

Total: 3
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.198Z

Nxenesit me me nota, por edhe pike e kredite Sonila Isaku

Nxenesit e shkollave te mesme por edhe ato 9 vjecare tashme nuk do te vleresohen vetem me nota, por edhe me pike edhe kredite te cilat do te kene funksione te percaktuara. Keshtu, kreditit do te sherbejne per kaluar nga shkolla 9 vjecare ne gjimnaz, apo nga ky i fundit ne shkollen e larte. Sipas si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.390Z

Sot nis shpërndarja e teksteve në gjimnaze

Botimet N radht e librave mungon vetm ai i arteve pr klasat e nnta Sot, n orn 09:00, do t nis shprndarja e teksteve shkollore n t gjitha shkollat e mesme t vendit. Burime nga Ministria e Arsimit dhe Shkencs bjn t ditur se ka prfunduar przgjedhja e teksteve q do t jen pjes e “librarive”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.428Z

Gjimnazet dhe 9-vjeçaret, vlerësim me kredite

Tekstet shkollore do t shiten n institucionet prkatse, jo m n librarit e vendit Ndryshe nga prvojat e kaluara, Ministria e Arsimit dhe Shkencs ka vendosur q nxnsit e shkollave t mesme edhe ato 9-vjeare t vlersohen jo vetm me nota, por edhe me pik e kredite. Funksioni i t cilave, sipas burimeve nga M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.945Z

Rrëfimi i mësuesit pensionist që u mbijetoi 17 ministrave të Arsimit

Entela Resuli DITA Ilir Kanini, zotëria me flokë të thinjura, që vitet e fëmijërisë i kaloi në ish-Bllok, fundjavën që lamë pas doli në pension. Në ambientet e Ministrisë së Arsimit, ku prej 33 vitesh ishte shtëpia e tij e dytë iu organizua një festë surprizë nga ministrja Lind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.339Z

Rama surprizë punonjësit të MASH për daljen në pension

Pas 33 vitesh, në të njëjtën zyrë të katit të parë ku filloi punën si Redaktor i Gazetës Mësuesi”, dita e fundit në detyrë e Ilir Kaninit u shoqërua me një surprizë për të, ardhjen e beftë të Kryeministrit Edi Rama. Dalja në pension e Ilirit,  ishte qëllimi i vizitës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.254Z

FOTOT/ Rama dhe Nikolla, suprizë punonjësit të Arsimit para daljes në pension

Pas 33 vitesh, në të njëjtën zyrë të katit të parë ku filloi punën si Redaktor i Gazetës Mësuesi, dita e fundit në detyrë e Ilir Kaninit u shoqërua me një surprizë për të, ardhjen e beftë të Kryeministrit Edi Rama. Dalja në pension e Ilirit ishte qëllimi i vizitës së palaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.939Z

Unë jam i gjatë, po kravatat janë normale. Dhurata e Ramës për punonjësin e ministrisë

Pas 33 vitesh, në të njëjtën zyrë të katit të parë ku filloi punën si Redaktor i Gazetës Mësuesi, dita e fundit në detyrë e Ilir Kaninit u shoqërua me një surprizë për të, ardhjen e beftë të Kryeministrit Edi Rama. Dalja në pension e Ilirit ishte qëllimi i vizitës së palajm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama