Rezultate te kerkimit per termin: +Ilir +Meta

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.764Z

Përse Ilir Meta

Nga Elton METAJ Ilir Meta u shpall fitues i anketës Njeriu i Vitit, organizuar si çdo vit nga gazeta Tirana Observer. Për kreun e Kuvendit kishte një konsensus të gjerë të votuesve, duke e përcaktuar atë si politikanin e vitit. Në fakt 2013-ta ka qenë një vit jo i zakontë dhe i vështi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.498Z

Ilir Meta kerkon doreheqjen

Zevendeskryeministri dhe ministri i Ekonomise Ilir Meta ka dhene te premten 14.01 ne mesdite doreheqjen nga posti. Ai u tha gazetareve ne Tirane se kete e bente pasi lenia e imunitetit te deputetit diten e merkure nuk ishte e mjaftueshme.shte shume e rendesishme lenia e detyrave qeveritare per te s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.363Z

Ilir Meta dorëzon teserën e LSI

Ilir Meta është larguar përfundimisht nga Lëvizja Socialiste për Integrim. Mësohet se mbrëmjen e sotme, Meta ka vizituar për herë të fundit selinë. Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Brahimllari ka konfirmuar për median se ish-themeluesit dhe ish-kryetari Ilir Meta e ka dorëzu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.794Z

Rexhep Meta kritikon të birin Ilir Meta për shëndetësinë

Në një rrëfim të pazakontë, Ilir Meta, babai i tij Rexhep Meta dhe djali Besari rrëfejnë marrëdhëniet e njeriut më të rëndësishëm të politikës shqiptare jashtë asaj që opinioni publik njeh. Në emisionin Kontratë të gazetares Sonila Meço, Meta rrëfen ëndrrat e tij për djal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.488Z

Ilir Meta në Beograd

Tiranë, 10 mars, NOA - Shqipëria e konsideron historike vizitën e nesërme të nënkryetarit të qeverisë dhe ministrit të Jashtëm Ilir Meta në Beograd. Deklarata është bërë nga shefi i kabinetit të zëvendëskryeministrit, Ilir Meta, Sokol Dervishaj, duke konfirmuar dhe vizitën e kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.797Z

Ilir Meta tregon formulën e suksesit

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta ka deklaruar  se bashkëpunimi i mirë është një çelës  suksesi. Nga Njësia 6  në Tiranë ku morri pjesë në Konventën  Zgjedhore, Meta theksoi se progresi është i sigurtë nëse ka marrëdhënie të mira bashkëpunuese. Kur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.878Z

Përse përsëri Ilir Meta?

LUAN RAMA Pa dashur të hyj në arsyetime konspirative, pa dashur as të abstragoj mbi akuza që përgjithësisht mund t'i artikulojnë njerëz me formim të mangët, a më keq akoma, me deformime karakteropatike, po përpiqem që përmes kësaj qasjeje të bëj një sprovë paanësie në vështrim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama