Rezultate te kerkimit per termin: +Ilir +Nallbani

Total: 234
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.410Z

Nallbani, kosovari i dytë te Elbasani

Në përbërje të ekipit të Elbasanit do të jetë edhe një tjetër futbollist kosovar. Sipas drejtorit teknik të klubit verdheblu, Artin Kovaci, kampionëve të superligës u është bashkuar edhe 23-vjecari Ilir Nallbani, i cili është aktivizuar me Besën e Podujevës së Kosovës. Gjatë k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.463Z

Ekstradohet nga Parisi, Arjan Nallbani

    Interpol Tirana ekstradoi mbreme nga Franca shtetasin Arjan Nallbani nga Tirana. 42 vjecari eshte ekstraduar pasi ne 22.maj 2001, gjykata e Tiranes e kishte denuar atë me 23 vjet burg për veprën penale të "Vrasjes për motive të dobëta". Sipas vendimit të gjykatës, më dat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.311Z

Elbasani, projektohen tre largime: Bejzade, Nallbani, Plepolli

Skuadra verdheblu nisi të hënën stërvitjen e parë për vitin 2008 më synimin për të pbërë një pjesë të dytë sezonale në nivel të larta dhe të zërë një vend në zonën e europiane, ku synumi minimal është Kupa Interototo. MUNGESAT-- Trajneri Alimehmeti nukka pasur në dispozici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.923Z

Racizmi i malazezit Radonjic dhe kosovari Nallbani

Ne Shkoder ka nje ceshtje. Madje edhe jo e vogel e cila ka kohe qe lakohet jo pak ne opinionin sportive shkodran. Behet fjale per ceshtjen Nallbani. Kosovari i cili prej tre vitesh figuron lojtari titullar nder me kryesoret e formacionit kuqeblu eshte injoruar teresisht nga trajneri malazez Mojash R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.501Z

 Elvin Beqiri drejt Bulonjës në FrancëDrejt largimit nga Vllaznia janë dhe mesfushori kosovar Ilir Nallbani (drejt Turqisë) si dhe talenti Ndriçim Shtubina (po drejt Turqisë).

Mbrojtësi i Vllaznisë dhe i Kombëtares, Elvin Beqiri, mund të transferohet te klubi francez i Bulonjës, që merr pjesë në Ligën e Parë franceze në sezonin e ardhshëm 2009-2010. Shkodrani 28-vjeçar ka luajtur më parë në Ukrainë, Rusi e Izrael. Drejt largimit nga Vllaznia janë dhe mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.396Z

Ilir Kerni sjell "Kopelen" në TOB

"Kopelia" do të sjellë në virgjilje të festave të fundvitit premierën e saj në TOB. Ilir Kerni qëndron në krye të trupës së baletit të TO, të cilët do të sjellin nën koreografinë e tij një ndër kryeveprat e baletit. Trupa e baletit do te vijë nën lojën e tre gupeve artistësh,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama