Rezultate te kerkimit per termin: +Ilir +Qirjako

Total: 311
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.284Z

Qirjako: Gramozi shpërdoroi raste flagrante në Vlorë

Nga Kristi LIlo Trajneri i kolonjarëve, Ilir Qirjako, pranon se të tijtë luajtën dobët në ndeshjen e fundit Kolonjarët kanë prishuar serinë e humbjeve në transfertë, duke marrë një pikë në fushën e Vlorës, pas barazimt pa gola me të. Ky është rezultati i dytë pozitiv jashtë fus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.498Z

Spostohet Qirjako, Agim Canaj, trajneri i ri i Gramozit

 Agim Canaj është trajneri i ri i Gramozit, duke zëvendësuar në pankinën Ilir Qirjakon. Është paksa befasuese ky zëvendësim, nisur dhe nga fakti se të shtunën e kaluar, Gramozi fitoi 2-0 me Flamurtarin. Gjithsesi, me vetëm 5 pikë në po aq javë, drejtuesit e klubit kolonjar k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.235Z

Qirjako: Gramozi ska pse të demoralizohet

Nga Kristi Lilo Edhe pse situata në kampin kolonjar nuk është aq premtuese për ndeshjen në Skrapar me ekipin vendës, sidomos pas dënimit të titullarëve Peçi dhe Shupe, ai që ruan optimizmin është trajneri Ilir Qirjako. Për Sportin shqiptar ai thekson se gjendja e lojtarëve është e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.823Z

Gramozi, trajneri Qirjako ka merak vetëm fushën

Nga Kristi Lilo Trajneri kolonjar i ka testuar dje të gjithë lojtarët që ka në dispozicion dhe i ka tashmë në mendje 11 titullarët Në pamundësi për të zhvilluar një ndeshje miqësore, trajneri i Gramozit, Ilir Qirjako, ka zhvilluar dje një test brenda grupit. Ai ka pasur në dispozic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.523Z

Qirjako: Shtyrja e ndeshjes, në dëm të Gramozit

Nga Kristi Lilo Kolonjarët ishin përgatitur për një muaj e gjysmë për ta nisur mbarë fazën e dytë, por nuk kanë mundur të luajnë me Besën për shkak të borës së madhe të rënë gjatë ditëve të fundit, që nuk e lejoi ekipin mik të mbërrinte në Ersekë. Shtyrja e ndeshjes duket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.872Z

Qirjako: Gramozi, domosdoshmërisht në merkato

Nga Kristi Lilo Trajneri kolojar, Ilir Qirjako, pohon se i duhen patjetër një organizator, një sulmues dhe një portier për fazën e dytë Ditën e hënë, kolonjarët do të nisin fazën përgatitore të dimrit. Ky fakt konfirmohet për Sportin shqiptar nga trajneri i Gramozit, Ilir Qirjako, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.162Z

Qirjako: Gramozi ka rifituar besimin e humbur

Nga Kristi Lilo  Trajneri i kolonjarëve, Ilir Qirjako, vlerëson paraqitjen e të tijve në ndeshjen e fundit dhe shpreson të shmangë edhe play-out-in Si rrallëherë këtë fazë të dytë, stadiumi Gramozi ishte i tejmbushur në takimin me Skraparin, në fund të të cilit të gjithë dolën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama