Rezultate te kerkimit per termin: +Ilir +Saraci

Total: 44
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.183Z

Pranga 3 trafikantëveshfrytëzonin 3 femrado i shisnin në Kosovë

TIRANE-Zyra e hetimit të trafiqeve në kryeqytet me urdhër të Prokurorisë së Krimeve të Rënda prangosi sot 3 vetë dhe shpalli në kërkim një tjetër, të dyshuar për "përdhunimin" e një të miture dhe dy vajza të tjera, që më pas do shiteshin në Kosovë për prostitucion.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.457Z

Bozho ne gare per Saranden

brbrLideri i opozites Lulzim Basha ka zyrtarizuar Kreshnik Bozhon si kandidat per Bashkine e Sarandes Ish-drejtori i Aluiznit per Tiranen Bozho synon ti riktheje opozites bashkine qe e humbi ne 2011 br Nderkaq Partia Demokratike ka zyrtarizuar edhe kandidatin per Gramshin qe eshte Kodhel ala Dibren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.508Z

Emrat e njohur qe i bashkohen PD-se

brbrNe listen e kandidateve te Partise Demokratike per tu zgjedhur anetare te Keshillit Kombetar te saj jane disa emra te njohur jashte fushes se politikesbrbr brbrSic eshte rasti i kompozitorit Shpetim Saraci aktores Suela Konjari apo aktoreve Ermal Mamaqi e Julian Dedabrbr brbrPjese e listes jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.459Z

Zgjedhjet lokale PD zyrtarizon 55 kandidate

0 brbr brbrShkon ne 55 numri i kandidateve te zyrtarizuar nga Partia Demokratike qe do te garojne per zgjedhjet lolale te 21 Qershoritbrbr brbrNe Bashkine e Dibres demokratet kane vendosur te garojne perballe socialistit Shukri Xhelili kryetarin aktual te kesaj bashkie Ilir Krosin Krosi kandidon ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.154Z

Sofra tiranase, tradita kryeqytetase

Edhe kete vit, kengetare te ndryshem te muzikes popullore, asaj klasike dhe pop do te sjellin atmosferen e pervitshme te Sofres Tiranase me 4 dhjetor tek "Kongreset". Aktiviteti organizohet nga Shoqata 'Tirana". Olta Boka eshte perfaqesuesja e muzikes pop, muzika klasike do te perfaqesohet nga "Came

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.516Z

Zgjedhjet lokale PD zyrtarizon 56 kandidate

0 brbr brbrShkon ne 56 numri i kandidateve te zyrtarizuar nga Partia Demokratike qe do te garoje per zgjedhjet lokale te 21 Qershoritbrbr brbrNe Bashkine e Dibres demokratet kane vendosur te garojne perballe socialistit Shukri Xhelili kryetarin aktualu te kesaj Bashkie Ilir Krosinbrbr brbrKrosi kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.779Z

U premtonte pune si kengetare iperdorte si prostituta ne Kosove

Operacioni Pranga Kudusi Okes kreu i nje grupi qe tentoi trafikimin e tre adoleshenteve Kishte njohur dy vajza nga Lezha dhe nje nga Elbasani duke i mashtruar se do u gjente pune ne Kosove si kengetare ne lokale nate. Me ane te premtimeve te tilla ai ka arritur ti binde qe te shkonin me te por fati

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama