Rezultate te kerkimit per termin: +Ilir +Shaqirit

Total: 61
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.568Z

Ju prezantojmë me familjen e Ilir Shaqirit

Ilir Shaqiri është një nga protagonistët më të mëdhenj të edicionit të fundit të Tu si que vales, në Itali por jo vetëm. Ai është një nga balerinët shqiptarë që ka marrë pjesë në programe të suksesshme si Buona Domenica, Friends, La Corrida , dhe tani është rikthyer në sken

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.426Z

Ilir Shaqiri shan presidenten - ajo pati dekoruar Shkurte Fejzën

Autori dhe solisti i shumë këngëve patriotike Ilir Shaqiri ka publikuar një opinion ku nuk ka lënë të zezë pa thënë për presidentan Jahjaga tek e ka vlerësuar atë si të padijshme. Opinioni i publikuar në telegrafi.com duket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.032Z

Berat Buzhala: Militantët e Ilir Shaqirit s’po me lënë rehat

Berat Buzhala ka shkruar sërish lidhur me konfliktin verbal me Ilir Shaqirin. Buzhala thotë se atij i kanë ardhur shumë mesazhe duke e mbrojtur Ilir Shaqirin. Lexojeni çfarë ka shkruar Buzhala në Facebook:AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; Nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.915Z

Kënga e Ilir Shaqirit "porosi" për UEFA-n

Vendimi i sotshëm i UEFA-s ka bërë që shumë shiqptarë të kthejnë prapa arkivën për të dëgjuar një këngë që paksa lidhet me realitetin e hidhur shqiptar. Kënga e kënduar në vitin 1994 nga Ilir Shaqiri pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.623Z

Premierë në ABC filmi kushtuar Adem Demaçit

Në 80-vjetorin e lindjes së veprimtarit Adem Demaçi do të promovohet më 17 tetor, me fillim nga ora 19:30, në kinemanë e vetme të kryeqytetit, Kino ABC, filmi që flet për jetën e tij. Ky film është realizuar nga RTK me ide dhe skenar të Nuhi Bytyçit, regji të Ilir Kabashit dhe muzik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.352Z

Korab Shaqiri bëhet profesor universiteti (Foto)

Këngëtari i njohur kosovar, Korab Shaqiri tashmë do të ketë një profesion të dytë. Djali i Ilir Shaqirit do të jetë profesor në kolegjin "Fama". AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Parrotlla mëson se Korabi do t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.341Z

Korabi nuk behet me i gjalle...

Djali i Ilir Shaqirit, kengetari Korab Shaqiri, edhe pse tha qe do te njoftonte mediet nese do konfirmohej apo jo plani qe ai te bente nje kolone zanore per nje film ne Hollywood. Sipas medieve kosovare, ndonese eshte kerkuar ne ueb-faqe per te gjurmuar neper produksionet e Hollywood-it, emri i Kora

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama