Rezultate te kerkimit per termin: +Imami

Total: 5966
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.921Z

Thellohet skandali Imami

Thellohet skandali i Ministrisë së Mbrojtjes lidhur me blerjet e pajisjeve përgjuese. Vizion Plus siguron dokumentet që vërtetojnë se vetëm dy ditë përpara ngjarjeve te 21 Janarit, ministri i Mbrojtjes Arben Imami ka urdhëruar blerjen e këtyre pajisjeve, ndërkohë që pub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.462Z

Imami: Sdo ketë kontroll punëtor- fshatar Ruçi: Imami po përgjon opozitën

Arben Imami Ministri i Mbrojtjes, Arben Imami i është përgjigjur sot kërkesës së deputetëve të Partisë Socialiste por kontroll në ministrinë e Mbrojtjes. Në një prononcim për gazetarët, Imami tha se Shqipëria është një vend demokratik ku duhen respektuar procedurat. Ai u shpreh i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.947Z

Dosja Imami tek Task Force

Prokuroria e Përgithshme shpalli moskompetencen dhe ia kaloi dosjen, ku është mes të tjerash i kallëzuar edhe ish-ministri Arben Imami, prane njesise task-force ne Prokurorinë e Tiranës. Bëhet e ditur nga burime te Prokurorise se kryeqytetit se ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.856Z

Imami nga komuna Gostime

Kryetari i Grupit të Punës për Qarkun e Elbasanit Ministri i Mbrojtjes Arben Imami është takuar me të rinjtë në komunën e Gostimë. Bllokimin e opozitës me mosvotimin e tre ligjeve që do të na çonin në anëtarësimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.992Z

Imami ndryshon 7 gjeneralë

Ministri i Mbrojtjes, Arben Imami, ka ndërmarrë ndryshime të thella në kupolën drejtuese të Forcave të Armatosura, me ardhjen e Presidentit të Republikës, Bujar Nishani. Me propozim të ministrit të Mbrojtjes dhe që janë shoqëruar me dekretin e Presidentit Nishani, në Forcat e Armatosu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.646Z

Imami Tranformim i ushtrise

Ministri i Mbrojtjes Arben Imami ka deklaruar gjate nje konfernce per shtyp se brenda vitit 2010 Shqiperia do te rregjistroje 19 mije e 400 tonelata municione te shkaterruara. Gjate prezantimit te ecurise se reformave dhe modernizmit ne fushen ushtarake Imami ka deklaruar se Forcat e Arm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.947Z

Imami Demontimi drejt fundit

Ministri i Mbrojtjes Arben Imami e ka vlerësuar si të suksesshme punën në ato sektorë, të cilat kanë marrë akuza të ashpra gjatë kohëve të fundit nga opozita në vend. Gjate fjales se tij, perpara Grupit te Punes per Demont

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama