Rezultate te kerkimit per termin: +Imamit

Total: 1403
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.710Z

Presidenca, letër Arben Imamit

Share Lufta e pushtetit dhe kompetencave mes Presidencës dhe Ministrisë se Mbrojtjes për emërimin e Komandantit te Flotës Detare hyn ne një faze te re. Vizion Plus ka mësuar se Sekretari i Përgjithshëm i Presidencës i është drejtuar me një letër zyrtare homologu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.719Z

Biberaj: Hetim të plotë Arben Imamit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Aleksandër Biberaj, reagon pas skandaleve të fundit të publikuara në media mbi punën e Ministrisë së Mbrojtjes. Duke iu referuar akuzave për përgjime ndaj opozitës dhe diplomatëve ndërkombëtarë, Biberaj tha për Vizion Plus, se ky ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.506Z

Arrestohet djali i xhaxhait të Arben Imamit

Bardhyl Imami, kontrabandë ilaçesh nga Italia dhe tregtonte medikamente të spitaleve Policia e Tiranës ka arrestuar pasditen e djeshme Bardhyl Imamin, djalin e xhaxhait të Arben Imamit, deputetit të PD-së, dhe ish-ministrit të Mbrojtjes. Akuza që rëndon ndaj Bardhylit, 50-vjeçar, është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.678Z

Kandidimi i Imamit, Topalli: Kemi Boden

• Kandidimi i Arben Imamit p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.445Z

Maksim Haxhia: Berisha donte dënimin e Pashkos e Imamit

Share Ish-prokurori i Përgjithshëm, Maksim Haxhia, në një intervistë për gazetën Shqiptarja.com, ka thënë se Berisha, në kohën kur ka qenë president, ka kërkuar dënimin e Gramos Pashkos dhe Arben Imamit. “Presion i madh m’u bë të dënoja Gramoz Pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.529Z

Mazhoranca refuzon kërkesën e PS-së për hetimin e Imamit

Mazhoranca ka refuzuar gjatë ditës së sotme në Konferencën e Kryetarëve të grupeve parlamentare, kërkesën e PS-së për hetimin e Arben Imamit dhe Ministrisë së Mbrojtjes. Sipas Jozefina Topallit, grupi parlamentar socialist duhet të rishqyrtojë kërkesën për ngritjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.222Z

Arrestimi i zyrtarëve, trembetBerisha, del në mbrojtje të Imamit

TIRANE- Sali Berisha trembet nga arrestimet e fundit të bëra nga policia në rradhët e PD-së dhe i del në mbrojtje Arben Imamit. Pas arrestimit të dy ditëve më parë të Kryetarit të PD-së dega Kamës, njëkohësisht edhe kryetari i kësaj Bashkie, Xhelal Mziu, Berisha del në mbrotje të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama