Rezultate te kerkimit per termin: +Incidente

Total: 6265
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.321Z

Ahmeti: Me rëndësi, zgjedhjet pa incidente

Tetovë -Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, pas votimit për zgjedhjet presidenciale dhe lokale në fshatin Zajaz, theksoi se është e rëndësishme që zgjedhjet të zhvillohen në mënyrë demokratike dhe pa incidente. \"E rëndësishme është që këto zgjedhje të je

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.372Z

Protesta, incidente me policine

Pa perpara protestes se vendoreve jane regjistruar incidente mes policise dhe punonjesve te bashkise se Tiranes. Policia nderhyri me force ndaj disa prej tyre, duke i shtyre dhe duke u rrembyer dhunshem thaset me plehra, te cilat, sipas organizatoreve te mitingut sherbimin per dekorin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.977Z

Policia: 63 incidente gjatë fushatës, 11 të ndaluar

TIRANË- Policia e Shtetit ka garantuar sërish sot angazhimin total për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor dhe sigurimin e një mjedisi të qetë për votime të lira. Gjatë një konference për mediat, zëvendësdrejtori i Policisë së Shtetit ka deklaruar gjithë masat e marra për rregullin, r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.366Z

Maqedoni, zgjedhjet do të jenë me incidente

Më 15 qershor, me vendim të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve në Maqedoni duhet të përsëriten zgjedhjet në disa vendvotime në njësinë e parë, të dytë dhe të gjashtë.  Në këto zona zgjedhjet u karakterizuan nga parregullsi të forta, shpesh herë të shoqëruara edhe me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.319Z

Maqedoni, Ahmeti: Zgjedhjet të zhvillohen pa incidente

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, pas votimit për zgjedhjet presidenciale dhe lokale në fshatin Zajaz, theksoi se është e rëndësishme që zgjedhjet të zhvillohen në mënyrë demokratike dhe pa incidente. "E rëndësishme është që këto zgjedhje të jenë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.125Z

Perfundojnepa incidente zgjedhjetne Bosnje

SARAJEVEuml- Ne Bosnje e Hercegovine perfunduan zgjedhjet pa incidente te medha apo probleme. Megjithate keto zgjedhje nuk priten te sjellin ndonje ndryshim te madh ne vendin qe duket se po vend-numeron.Sipas sondazheve te bera para zgjedhjeve politikanet dhe partite qe tashme jane ne pushtet duket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.890Z

Maqedonia rivoton me incidente

Rivotimi në Maqedoni është karakterizuar nga një prani e madhe ushtarake e policore. Policë jo të paktë në numër ishin vendosur pranë qendrave të votimit, ndërsa nëpër rrugë shihje edhe forca speciale të gatshme për të kundërvepruar në çdo rast përsëritjeje të inci

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama