Rezultate te kerkimit per termin: +Incidenti

Total: 8787
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.610Z

Incidenti ne Shijak, per pronesine

Rozeta Rapushi Incidenti i ndodhur disa dite me pare ne Durres, ku kryetarit te Partise Socialiste te komunes Xhafzotaj, Rifat Rexhepit iu dogjen flamujt e selise roze, rezulton se nuk lidhet aspak me zgjedhjet parlamentare te 28 qershorit. Gje qe solli dhe nje dalje mediatike te sekretarit socialis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.909Z

VIDEO/ Incidenti i frikshëm: Të riut i shpërthen cigarja elektronike

Ky është momenti kur një personi i shpërthen cigarja elektronike. Pasi e kishte tymosur për disa minuta ai e futi në xhep. Por bateria e cigares shpërtheu duke frikësuar keqazi atë. Ngjarja ka ndodhur në një klub në Tuluz të Francës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.591Z

Zbardhet incidenti me Vokshin ne Kosove

Zbardhet incidenti ne kufi me Kosoven te depuetetes Alban Vokshi. Ne fakt ngjarja ka ndodhur mesditen e se dieles kur deputetja demokrate eshte kthyer nga Prishtina ne Tirane dhe eshte ndaluar ne piken kufitare te Morines. Policia e kesaj pike ka kerkuar paraqitjen e dokumentacionit te deputetes Vo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.802Z

Incidenti, Serbia notë proteste ambasadorit shqiptar

Menjëherë pas incidentit ku u sulmua me gurë ekipi kombëtar serb në Tiranë, Ministria e Jashtme e Serbisë i ka dorëzuar ambasadorit të Shqipërisë në Beograd, Ilir Boçka notë protestë pas incidentit. Edhe pse për sigurinë e kombëtares serbe janë angazhuar qindra forca të Policis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.923Z

PD Incidenti i Blushit jo politik

Incidentet janë rikthyer sërish në Korcë. Makina e deputetit Ben Blushi është goditur me gurë nga persona ende të paidentifikuar. Gurët me të cilët është goditur automjeti janë gjetur nga policia në mëngjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.448Z

Lezhe incidenti me Kryemadhin

brbrNje dit pas incidentit te Lezhes ku nje person qelloi me arme zjarri ne ajer prane makines se deputetes se LSI Monika Kryemadhi policia ka shoqeruar ne komisariat disa persona Ata jane marre ne pyetje lidhur me rrethanat e ngjarjes por deri me tani nuk ka ende te dhena te plota per personin qe q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.699Z

Incidenti i vërtetë diplomatik në Austri

Nga Mero Baze Nëse ka një incident real diplomatik në Austri, ai nuk ka të bëjë me kapjen nga veshi të një nëpunësi të papërgjegjshëm ambasade nga lideri i opozitës. Bile ky incident, i prodhuar për të shuar incidentin real diplomatik mes qeverisë shqiptare dhe asaj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama