Rezultate te kerkimit per termin: +Indeksonline

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.749Z

Kur lajmi merret nga Indeksonline

Dhjetë ditë më parë "Indeksonline" publikoi lajmin ekskluziv që familja kryeministrore po pret një fëmijë. Edi Rama dhe bashkëshortja e tij, Linda Rama po presin femijën e tyre të parë së bashku. Disa ditë më pas l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.742Z

Indeksonline “pushton” Kuvendin

Gjatë gjithë seancës që po zhvillohej sot në Kuvendin e Kosovës, deputetët e të gjitha subjekteve politike, më shumë vëmendje dhe pandërprerë përcillnin dhe informoheshin nëpërmjet portalit “Indeksonline”. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.688Z

AKI-ja presion mbi Indeksonline!

Asociacioni i Gazetarëve Profesionistë të Kosovës (AGPK) ka reaguar të premten lidhur me presionet që po i bëhen portalit Indeksonline, dhe pronarit të këtij mediumi, Faton Shoshi, nga agjentët e Agjencisë Kosovare të Inteligjencës (AK

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.388Z

Indeksonline veproi drejtë

Aktvendimin i Gjykatës Themelore të iniciuar nga presidentja Atifete Jahjaga, kundër Indeksonline, ka nxitur reagimin e analistëve dhe gazetarëve. Këta të fundit kanë dhënë vlerësimin se a është dashur apo jo te publikohet fotoja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.261Z

Njësia Speciale pengon ekipin e Indeksonline

Naser Kelemendi, prej orës 16:00 ishte dërguar në Gjykatën e Apelit në Prishtinë. Atë e ruanin Njësia Speciale e Policisë së Kosovës. Këta të fundit e kanë penguar ekipin e Indeksonline për të marr pamje gjatë nxje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.476Z

Edhe Stiven Gerrard e lexon "Indeksonline"!

Njëri nga futbollistët më të mirë që ka njohur futbolli, legjendari anglez Stiven Gerrard ka qenë njëri nga ata që për një moment ka qenë i lidhur me një storie të Indeksonline. Fotoreporteri i Indeksonline, Blerim Uka dhe gazeta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:10.228Z

Hakerët serbë sulmojnë portalin Indeksonline

Një grup i hakerëve nga Serbia dhe nga Kosova, kanë sulmuar portalin Indeksonline, duke postuar kështu një lajm të rrejshëm për presidenten e Kosovës, Atifete Jahjaga. Redaksia dëshiron të informoi lexuesit se ky lajm nuk është i Inde

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama