Rezultate te kerkimit per termin: +Indit +Dokle

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.992Z

Pakti, Berisha e Dokle braktisin sallën e gjyqit

Një seancë më parë u pa të flisnin, pas shumë përpjekjesh për të vrarë njëri-tjetrin, dje më në fund hodhën dritë mbi paktin e bërë mes tyre. Dy kundërshtarët e “Bandës së Durrësit”, Lulzim Berisha e Indrit Dokle, largohen në mënyrë demonstrative nga salla e gjyqit pikë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.773Z

Prokuroria: Në burg përjetë Lul Berisha dhe Indit Doklja

11/10/2011  Pretenca: 10 vjet të penduarit Coli të Bandës së Durrësit. Akuza për vrasje dhe drogë TIRANE- Prokuroria shtrëngon “grushtin” para anëtarëve të Bandës së Durrësit, duke kërkuar dënimin me burgim të përjetshëm për pesë anëtarët e grupit, por për shkak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.947Z

Gjykata përjashton avokatët e Berishës, Dokles e Taullajt

Caktohen avokatë të rinj, të pandehurit pranojnë vendimin Përjashtimi, pas braktisjes disa herë të sallës së gjyqit Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi përjashtimin e tre avokatëve nga mbrojtja e të pandehurve Lulzim Berisha, Indrit Dokle e Indrit Taullaj, duke caktuar dje tre avokat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama