Rezultate te kerkimit per termin: +Indrit +Dokle

Total: 355
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.897Z

Indrit Dokle drejtonte nga qelia rrjetin ndërkombëtar të drogës

Ellenica shkatërron bandën kriminale italo-shqiptare. Arrestohen 71 persona, sekuestrohen 2 kuintalë heroinë Romë/Antimafia italiane ka realizuar dje një super operacion antidrogë, duke shkatërruar një bandë kriminale, mes të cilëve shumica ishin shqiptarë. Në pranga kanë rënë 71 p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.019Z

Lul Berisha dhe Indrit Dokle ne te njejtin kafaz

Tirane - Prokuroria e krimeve te Renda me ne fund ia ka dale te lexoje para gjykates kerkesen per gjykim te bandes se Durresit. Ne seancen e djeshme, prokuroret e ceshtjes kane risjelle edhe nje here boten e nendheshme te krimeve qe kane ndodhur gjate 15 viteve te fundit ne qytetin e Tiranes dhe Du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.638Z

Koldashi Kur u vra Iliri ne vendngjarje ishte Indrit Dokle

Banda e Durresit/ Prokuroret heqin dore nga deshmitaret e tjere pritet pyetja e 15 te pandehurve Prokuroria e Krimeve te Renda hoqi dore dje nga deshmitaret e mbetur ne listen e propozuar prej tyre. Ne seancen e radhes te henen e ardhshme pritet te niset me pyetjen e 15 te pande

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.846Z

Super- operacion antidrogë në 4 vende/ Dhe Indrit Dokle që e drejton trafikun nga qelia

Një super- operacion antidrogë është ndërmarrë nga policia italiane dhe është shtrirë në Shqipëri, Kosovë dhe Bosnje. Raportohet se janë 71 të arrestuar, ndërsa janë sekuestruar 7 kuintalë drogë. Mediat italiane thonë se hetimet janë zhvilluar në kuadër të një projekti evr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.733Z

Indrit Dokle drejtonte nga burgu trafikun e drogës

Autori i Lajmit: Redaksia Indrit Dokle, anëtari i bandës famëkeqe të Durrësit drejtonte nga burgu një supertrafik droge. Këtë fakt e kanë zbuluar prokurorët e qytetit italian të Leçes, të cilët kanë hetuar në bashkëpunim me prokurorinë shqiptare prej tre vitesh. Nga pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.935Z

"Banda e Durrësit", Lul Berisha, Dokle e Indrit Taullaj rebelohen për avokatët

 TIRANE - Tre eksponentët kryesorë të "Bandës së Durrësit", Lulzim Berisha, Endrit Dokle dhe Indrit Taullai do të kenë mbrojtës të tjerë ligjorë në seancat e ardhshme gjyqësore. Vendimi për avokatët e rinj u mor nga Gjykata për Krimet e Rënda, në seancën e djeshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.842Z

Replika Dokle-Berisha në sallën e gjyqit

Megjithëse kishin paguar qindra mijëra euro për eliminimin e njëri-tjetrit, Lul Berisha dhe Indrit Dokle, dy hasmit e dikurshëm, kanë shkëmbyer dje në Gjykatën e Krimeve të Rënda replika, duke lënë me "gisht në gojë" edhe anëtarët e tjerë të bandave kriminale të Durrësit. Të ur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama