Rezultate te kerkimit per termin: +Indrit +Doklen

Total: 99
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.146Z

Propozimi i Dajtit për Doklen: Të jap Plaurent Dervishin, më jep Altin Ollonin

Duke treguar detaje nga biseda me Aleks Kekën, Adriatik Coli ka vijuar me një "pazar" midis Dritan Dajtit dhe Indrit Dokles. "Në takimin e vitit 2005, data nuk më kujtohet, ku morën pjesë Dritan Dajti, Emiljano Shullazi, Indrit Dokle dhe Aleks Keka, nga ana e Dajtit kishte ardhur një propozim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.648Z

Deshmon ortaku i Klod Saliut njohjet me Doklen dhe Colin

Deklarimi Lul Berishen e njihja si kundershtar te Klodit Indrit Doklen e njoh si shok te Klodian Saliut nderkohe qe e kam paguar deri nje dite para se te futej ne burg. Me Klodian Saliun kemi pasur bashke nje firme biznesi qe merrej me karburantet. Njihja disa nga shoket e Klodit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.466Z

Coli, 5 muaj dëshmi për Lul Berishën e Indrit Doklen

Përfundon pyetja e të penduarit. Gjykata thërret mikeshat e të pandehurve për të dëshmuar I penduari i organizatave kriminale të Durrësit, Adriatik Coli, ka “duruar” për pesë muaj me radhë 15 avokatë dhe 15 të pandehur, të cilët e kanë pyetur për të gjitha detajet e mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.967Z

Coli rrefen vrasjen e Tan Dishes

Redinalda Caushaj Tirane- Adriatik Coli, ka fundosur dje te pandehurin e "Bandes se Durresit", Bujar Gashin, i cili eshte duke u gjykuar me vete. I shoqeruar nga forcat e "Briskut", te maskuar, te veshur me antiplumb dhe me "Kallashnikov" ne dore, Coli ka dale perballe Gashit dhe ka rrefyer vrasjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.432Z

Qiraxhiu Colin e Doklen i dija vellezer

05/10/2010Gjyqi i Bandes se Durresit. Nuhej Kontraten e firmosi nje vajze me mbiemrin Dokle. Pashe foton e Dokles ne gazete dhe shkova ne shtepi. Sdi gje per vrasjen tek garazhi TIRANE- Fatmir Nuhej pronari i nje banese ne Tirane ku kane qendruar me qira gjate vitit 2004-2005 te pandehurit Indrit D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.849Z

Incidenti në burg, në gjyq anëtari i Bandës së Durrësit

 Trazhgim SokolajProkuroria ngre akuzë te re dhe hap një gjyq paralel ndaj njërit prej personave të akuzuar si anëtarë të “Bandës së Durrësit”, i cili po gjykohet në Gjykatën e Krimeve të Rënda për krimet e kryera nga organizata kriminale. Sardian Sulejmani, i arrestu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.650Z

Prokuroria kërkon burgim të përjetshëm për Lulzim Berishën

Është dhënë në Gjykatën e Krimeve të rënda pretence e prokurorisë për anëtarët e Bandës së Durrësit. Prokurori i çështjes ka kërkuar burgim të përjetshëm për kreun e bandës së Durrësit Lulzim Berisha dhe gjithashtu burgim të përjetshëm edhe për Plaurent Dervishin Indrit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama