Rezultate te kerkimit per termin: +Indrit +Taullaj

Total: 83
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.788Z

Indrit Taullaj në gjyq për trafikimin e të dashurës së rivalit

Pas vrasjes së Marsel Sotirit, dyshohet se e dashura u trafikua dhe u shfrytëzua nga Taullaj në Itali për prostitucion TIRANË- Gjykata e Krimeve të Rënda në kryeqytet, pranon shqyrtimin e dosjes penale ndaj të pandehurit Indrit Taullai, me akuzën e "shfrytëzim prostitucionit në rreth

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.507Z

Durrës; Përfundojnë hetimet, akuzë për prostitucion për Indrit Taullajn

Krahu i djathtë i kapobandës së Durrësit, Lulzim Berisha, përfundon në gjykatë me një tjetër akuzë, “shfrytëzim prostitucioni”. Burime zyrtare nga Prokuroria e Durrësit bëjnë të ditur se nga ana e këtij organi kanë përfunduar hetimet për shtetasin Indrit Taullajn dhe dosja shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.626Z

Rrëmbimi, akuzë Indrit Taullajt

 Trazhgim SokolajIndrit Taullaj, i arrestuar si anëtar i “Bandës së Durrësit”, do të përballet me Gjykatën e Krimeve të Rënda me një akuzë të re, për shfrytëzim prostitucioni. Dosja penale ndaj personazhit të konsideruar si “ushtari” i Lul Berishës, kapos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.632Z

Edmond Taullaj, karremi që dekonspiroi grupin kriminal

Krimet e Rënda, hetim edhe për 20 persona të tjerë të dyshuar për trafik ndërkombëtar droge Nuk e kuptoi asnjëherë se ishte personi që do t’i çonte prokurorët në zbulimin e grupit, ku bënte pjesë edhe vetë, ndërsa do t’i duhet të mësohet me një qëndrim më të gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.233Z

Trafiku i drogës, Endrit Dokle dhe Taullaj mbeten në burg

19/05/2010 Masë e re për anëtarin e Bandës së Durrësit TIRANË- Endrit Dokle ishte përgatitur që shumë shpejt të përfundonte gjyqin si i pandehur në grupin e Durrësit dhe të merrte dënimin duke pretenduar për pafajësi. Por dje ndodhi ndryshe. Prokuroria kërkoi masë të re arresti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.935Z

"Banda e Durrësit", Lul Berisha, Dokle e Indrit Taullaj rebelohen për avokatët

 TIRANE - Tre eksponentët kryesorë të "Bandës së Durrësit", Lulzim Berisha, Endrit Dokle dhe Indrit Taullai do të kenë mbrojtës të tjerë ligjorë në seancat e ardhshme gjyqësore. Vendimi për avokatët e rinj u mor nga Gjykata për Krimet e Rënda, në seancën e djeshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.019Z

Lul Berisha dhe Indrit Dokle ne te njejtin kafaz

Tirane - Prokuroria e krimeve te Renda me ne fund ia ka dale te lexoje para gjykates kerkesen per gjykim te bandes se Durresit. Ne seancen e djeshme, prokuroret e ceshtjes kane risjelle edhe nje here boten e nendheshme te krimeve qe kane ndodhur gjate 15 viteve te fundit ne qytetin e Tiranes dhe Du

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama