Rezultate te kerkimit per termin: +Indrit +Taullajn

Total: 16
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.507Z

Durrës; Përfundojnë hetimet, akuzë për prostitucion për Indrit Taullajn

Krahu i djathtë i kapobandës së Durrësit, Lulzim Berisha, përfundon në gjykatë me një tjetër akuzë, “shfrytëzim prostitucioni”. Burime zyrtare nga Prokuroria e Durrësit bëjnë të ditur se nga ana e këtij organi kanë përfunduar hetimet për shtetasin Indrit Taullajn dhe dosja shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.632Z

Edmond Taullaj, karremi që dekonspiroi grupin kriminal

Krimet e Rënda, hetim edhe për 20 persona të tjerë të dyshuar për trafik ndërkombëtar droge Nuk e kuptoi asnjëherë se ishte personi që do t’i çonte prokurorët në zbulimin e grupit, ku bënte pjesë edhe vetë, ndërsa do t’i duhet të mësohet me një qëndrim më të gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.434Z

Coli: Paguam 80 mijë euro dy kosovarë për të vrarë Berishën, dështuam

Adriatik Coli vijoi dëshminë e tij për tentativat e dështuara të grupit të drejtuar nga Indrit Dokle, pas vrasjes së Klodian Saliut, për vrasjen e Lulzim Berishës, të cilin e akuzonin se kishte urdhëruar vrasjen e kreut të tyre. Madje, bindjen më shumë ia kishin shtuar deklarimet e sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.967Z

Coli rrefen vrasjen e Tan Dishes

Redinalda Caushaj Tirane- Adriatik Coli, ka fundosur dje te pandehurin e "Bandes se Durresit", Bujar Gashin, i cili eshte duke u gjykuar me vete. I shoqeruar nga forcat e "Briskut", te maskuar, te veshur me antiplumb dhe me "Kallashnikov" ne dore, Coli ka dale perballe Gashit dhe ka rrefyer vrasjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.313Z

Big Qorri Eduart Ongarin nuk e vrau Coli

I penduari i bandes kishte marre persiper vrasjen per te cilen akuzohet ai Berisha Dervishaj Taullai e Klodian Saliu TIRAN- Eduart Ongarin e qelloi nga afer nje person i vetem dhe u largua. Keshtu deklaroi nder te tjera Adriatik Hasa i njohur ne Durres si Bik Qorri i thirrur me cilesine e deshmit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.953Z

Pranga dëshmitarit për deklarim të rremë

"BANDA e Durrësit" "Shoferi" i të akuzuarve në dëshminë e pak javëve më parë kishte deklaruar se kishte dërguar me furgon në Shënavlash pjesëtarë të bandës Dje dëshmitari Edmond Quka, për të njëjtën ngjarje ku u vra Dritan Disha nuk përmendi dy nga të akuzuarit TIRANË-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.777Z

Pranga per perdhunim, Taullajt

Durres- Perdhunimi dhe keqtrajtimi i te dashures i ka kushtuar per here te dyte prangosjen, te dyshuarit si anetar i "Bandes se Durresit", te drejtuar nga Lulzim Berisha. Forcat speciale te RENEA-s dhe ato te policise se Durresit kane arrestuar mbremjen e djeshme ne zonen e plazhit, Edmond Taullajn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama