Rezultate te kerkimit per termin: +Injorimi

Total: 636
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.115Z

Oketa: Injorimi i aleatëve dëmton vendin

Gazeta ShqipSekretari i FRD Nënkryetari i Frymës së Re Demokratike, Gazmend Oketa, ngriti dje shqetësimin në lidhje me situatën e papranueshme në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve dhe në Komisionet Zonale të Administrimit Zgjedhor. Në emër të partisë që përfaqëson Oketa, theksoi se n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.319Z

Ylli Manjani thumbon qeverinë për 11 Janarin: I çuditshëm injorimi i Ditës së Republikës

Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, me anë të një mesazhi në Twitter ka shprehur habinë e tij për atë që e cilëson si injorim të 11 Janarit, Ditës së Republikës. Shumë i çuditshëm ky “injorimi” i vazhdueshëm i ditës së Republikës! Komunistët nuk ishin të vetm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.306Z

Video: Injorimi/ Castro nuk e lejon Obamën ta përqafojë

Takimi historik mes Presidentit amerikan Barack Obama dhe atij të Kubës, Raul Castro, përfundoi me një moment interesant kur krahu i Obamas mbeti i varur, pasi Castro duket se, nuk i riktheu përqafimin liderit amerikan. Dy liderët po përfundonin konferencën për shtyp, ku treguan se nënshk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.315Z

11 Janari, Manjani: I çuditshëm injorimi i Ditës së Republikës

Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, me anë të një mesazhi në Twitter ka shprehur habinë e tij për atë që e cilëson si injorim të 11 Janarit, Ditës së Republikës. Shumë i çuditshëm ky injorimi i vazhdueshëm i ditës së Republikës! Komunistët nuk ishin të vetmit themelues të s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.961Z

Injorimi është tronditës

PREÇ ZOGAJ Edi Rama, Ilir Meta dhe qeveria e tyre i shkuan në fund injorimit të ngjarjeve që ndryshuan historinë tonë një çerekshekulli më parë. Nëse në njëzetepesëvjetorin e Lëvizjes Demokratike, para dy muajsh e gjysmë, hodhën ndonjë shashkë aty-këtu sa për të kaluar radhën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.971Z

Hyseni: Rreziku më i madh në vend është injorimi i problemeve

Rreziku më i madh që i kanoset këtij vendi është injorimi i problemeve dhe përpjekja për t'i kamufluar ato. Duhet më shumë punë nga të gjithë ne, në mënyrë që të konsolidojmë shtetin. Kështu ka thënë të mërkurën ministri i Punëve të Brendshme Skënder Hyseni gjatë takimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.792Z

Injorimi nga Merkeli, shuplakë për Maqedoninë

Fakti që Shkupi nuk është pjesë e vizitës ballkanike të kancelares gjermane Angela Merkel mund të shihet si një shuplakë diplomatike mbi pushtetin aktual. Mes krizës politike dhe vërejtjeve të vazhdueshme për kthimin pas të proces

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama