Rezultate te kerkimit per termin: +Inspektorit

Total: 1361
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.328Z

Inspektorit i pëlqejnë paratë

Përgatitjet, plani dhe i tërë mundi, Njësitit të Hetimeve kundër Korrupsionit, duket se u ka shkuar dëm. Ka mjaftuar një fjali e gjyqtarit të Procedurës Paraprake në Gjykatën Komunale në Pejë, që inspektorit të dyshuar për korrupsion, t’i shqiptohet vetëm masa e arrestit shtëpi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.166Z

Presidenti Nishani zhvillon homazhe në nderim dhe respekt të Inspektorit Ibrahim Basha

25 qershor 2015 Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bujar Nishani, njëkohësisht edhe Komandant i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura zhvilloi homazhe në Pallatin e Brigadave në nderim të Inspektorit Ibrahim Basha, i cili ra në krye të detyrës në fshatin Lazarat, Gjirokastër duke i sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.842Z

Tritol makines se inspektorit te rendit

Vazhdon perseri seriali i vendosjes se tritolit ne zonen e Krujes. Kete radhe nuk kane qene shtyllat e tensionit sikur ka ndodhur rendom keto kohet e fundit por nje mjet qe i perkiste inspektorit te rendit ne komunen e Nikles Idriz Daci. Makina ka shperthyer rreth ores 2100 te nates dhe pervec dem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.104Z

Kuvendi miraton procedurën paraprake për përzgjedhjen e Inspektorit të Përgjithshëm të BSH

Deputetët e mazhorancës miratuan në seancë projektvendimin për procedurën paraprake për përzgjedhjen e Inspektorit të Përgjithshëm të Bankës së Shqipërisë. Në këtë mënyrë Kuvendi i hapi rrugën zgjedhjes së Inspektorit të ri të Përgjithshëm të BSH, që do të zëvend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.182Z

Pranga inspektorit të pyjores, mori ryshfet

04/12/2009  Ishte në detyrë, nuk ndaloi automjetin me dru të prerë kundër ligjit Policia: U verifikua që mori 1 mijë lekë, lënda drusore pa dokumentacion SHKODER- Favorizoi një makinë me lëndë drusore pa dokumente kundrejt një bakshishi dhe një inspektor i Policisë Pyjore k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.917Z

Tritol makinës së inspektorit të Policisë së Rendit

KRUJË- Eksploziv makinës së Idriz Dacit, inspektorit i Policisë Rendit të Komunës Nikël në rrethin e Krujës. Nga shpërthimi fatmirësisht nuk ka pasur dëme në njerëz, ndërsa familjarët kanë qenë brenda në banesë, në oborrin e së cilës ishte edhe makina e policit të Krujës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.335Z

Abuzoi me detyrën, pranga inspektorit të Tatimeve në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar një inspektor në Drejtorinë e Tatimeve Tiranë dhe menaxherin e një kompanie private në kryeqytet. Sipas burimeve në pranga ka rënë Metjon Bijo 32 vjeç, me detyrë inspektor dhe Kreshnik Kasaj 27 vjeç. Inspektori i ka marrë një sasi të konsiderueshme para

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama