Rezultate te kerkimit per termin: +Integrimi +Mcllwham +Ceshtje

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.821Z

Integrimi Mcllwham Ceshtje kombetare

Vetëm pak ditë para largimit të saj nga Shqipëria, ambasadorja e Mbretërisë së Bashkuar deklaron se procesi i integrimit të Shqipërisë duhet parë si një projekt kombëtar dhe jo sa për të fituar votat. Duke folur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.547Z

Integrimi, Stano: Rikthejuni punës, duam rezultate konkrete

Bruksel- Bashkimi Europian ka kërkuar që të vazhdojnë reformat për plotësimin e kritereve të antarsimit pasi vendi është tepër mbrapa.Sipas zëdhënësit të komisionerit Stefan Fyle, Peter Stano është shprehur se deri tani nuk po sheh asnjë rezultat konkret të arritur nga marrëveshja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama