Rezultate te kerkimit per termin: +Interesave +Private

Total: 2654
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.883Z

Nuk dorëzuan deklaratën e interesave private, ILDKP gjobit 10 zyrtarë të administratës

TIRANE-Inspektoratit i Lartë i Pasurisë ka penalizuar me masë administrative, gjobë, 10 zyrtarë të administratës publike. Sipas informacioneve që përcjell ILDKP, bëhet e ditur se këta zyrtare nuk kanë dorëzuar në kohë të dokumentit zyrtar “Deklaratë e Interesave Private&rdquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.020Z

Nis diskutimi për konfliktin e interesave

15/03/2005  Sot mblidhet Komisioni i Ekonomisë dhe i Ligjeve Kuvendi i Shqipërisë do të nisë këtë javë diskutimin mbi projektligjin e konfliktit të interesave. Për këtë draft janë paraqitur një sërë amendamentesh, pasi deputetët e Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe ata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.294Z

Ish-drejtori i Punësimit në Shkodër gjykohet për refuzim për deklarim të interesave private

SHKODËR- Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Shkodër dërgon për gjykim kërkesën ndaj shtetasit Lorenc Dema, ish-Drejtor i Shërbimit Kombëtar të Punësimit në këtë qytet, i akuzuar për “refuzim për deklarim të interes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.902Z

Nuk dorezojne deklaraten e interesave private gjobiten 9 zyrtare

Foto ilustruese PUBLICITET br Tirane 29 shtator 2014 NOAal - Inspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive dhe Konfliktit te Interesave ka gjobitur 9 zyrtare te cilet nuk kane dorezuar deklaraten e interesave privatebr br Te gjobiturit janebr Haneme Mata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.332Z

Rama: Qeveria, hyzmet interesave të pushtetarëve

TIRANE- Lideri socialist, Edi Rama ka akuzuar qeverine dhe pushtetin per vendime ne interes te vet dhe kunder atij te publikut. Ne profilin e tij ne Twitter, Rama reagon kunder vendimit per shtim te pageses per ministrat, zevendes ministrat dhe drejtoret. “Cdo dite vendime kunder interesit pub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:17.969Z

Rektori kërkon të na kontrollojë jetën private

Tiranë- Prej disa ditësh, stafi i pedagogëve në Universitetin Bujqësor të Tiranës, është njohur me një kërkesë nga ana e rektoratit, sipas të cilës të gjithë ne duhet të autorizojmë mbledhjen e të dhënavë për jetën tonë personale.Ja çfarë shkruhet në formularin që na ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.387Z

Nuk deklaruan interesat private, gjobiten 7 zyrtarë

Inspektorati i Lartë i Deklarimit të Kontrollit të Pasurisë gjobit 7 zyrtarë për vonesa në deklarim të interesave private të pasurisë. Zëdhënësi i ILDKP-së, Albi Serani bëri të ditur se kërkohet nga subjektet që deklarojnë interesat e tyre private periodike/vjetore që të respekt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama