Rezultate te kerkimit per termin: +Interi

Total: 6990
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.121Z

Interi dështon sërish

Interi ka minimalizuar maksimalisht gjasat për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve pas barazimit pa gola në Giuseppe Meazza ndaj Atalantës. Interi dominoi pjesën e parë, por nuk arriti ta gjente rrugën e golit. Në një moment

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.368Z

Interi ambicioz

Luis Figo ka thënë se Interi duhet të marr seriozisht Europa Leaguen dhe beson se skuadra duhet ta fitojë garën. Ekipi i Andrea Stramaccionit është tërhequr në grup me Rubin Kazanin, Neftchi Bakun dhe Partizanin e Beogradit. Ish mesfushori i Nerazzurrëve, Figo pret që Interi të kalojë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.810Z

Po ndrrohet Interi

Interi është tani skuadra më aktive në merkato. Erick Thohir ka dhënë shenjat e para të ndrrimeve të pritshme në skuadër. Pas largimit të Guarin dhe arritjes së Vucinic tek Inter në orët në vazhdim pritjen edhe disa blerje. D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.930Z

Interi në çerekfinale

Interi është kualifikuar në çerekfinale të Coppa Italias, pas fitores së lehtë të arritur në shtëpi ndaj Genoas me rezultat 2:1. Zikaltërit e filluan furishëm takimin, pasi në minutën e nëntë me anë të nj&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.696Z

Berluskoni: “Rroftë Interi'

ASA (Albania Sport Agency)- "Rroftë Interi, komplimente Moratit dhe pasionit të tij". Këto deklarime i përkasin askujt tjetër, por presidentit të Milanit, Silvio Berluskoni, pas fitimit të kampionatit italian të futbollit nga ana e zikaltërve. "Morati pas shumë viteve sakrifica dhe impenj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.418Z

Interi shet!

Interi planifikon t’i shesë disa lojtarë, gjatë afatit kalimtar të verës. Sipas mediave italiane, i pari që pritet të largohet nga Giuseppe Meazza është mbrojtësi i djathtë, Maicon. Braziliani kërkohet nga Anzhi, por në shënjestër të tij është edhe Chelsea, por që ai e prefer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.608Z

Interi kërkon Manuel Pellegrinin?

Sportivja spanjolle "AS" shkruan se ish-trajneri i Real Madridit, Manuel Pellegrini, ka qenë i kontaktuar nga Interi rreth mundësisë që ai të pasojë Jose Mourinhon në Giuseppe Meazza. Kiliani u shkarkua nga Reali i Madridit me qëllim që klubi mbretëror ta angazhojë Jose Mou

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama