Rezultate te kerkimit per termin: +Interin

Total: 3967
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.339Z

Stankovic ngre Interin

Nje triplete e Dejan Stankovic rikthen Interin tek fitorja ne javen e 14-te te serise A Parma gjunjezohet me rezultatin 5-2. Ish-lojtari zikalter Hernan Crespo kalon ne avantazh miqte ne minuten e katert por dy gjuajtje te devijuara te Stankovic kalojne Interin perpara brenda dy minutave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.404Z

Ujkani kërcënon Interin

Nga Express më 20 shtator 2011 në ora 10:00 Të martën mbrëma Novara e Samir Ujkanit dhe Rijat Shalës do të ballafaqohet me Interin, në kuadër të xhiros së tretë të kampionatit në Serie A. Novara nuk e ka nisur aq mirë edicionin e ri, pasi prej dy ndeshjeve të zhvilluara e ka rrëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.520Z

Kuyt Negociuam me Interin

Sulmuesi i Liverpoolit Dirk Kuyt ka pranuar se ka pasur bisedime me Interin gjate kesaj vere. Une nuk mund te mohoj se ka pasur negociata me Interin. Ishte kenaqesi per mua te kem qene i kerkuar nga nje klub aq prestigjioz te drejtuar nga trajneri qe me solli ne Angli dhe me te cilin kam ende r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.795Z

Mourinho mërzitet për Interin

Jose Mourinho është i mërzitur që ish skuadra e tij Inter nuk i është bashkuar Real Madridit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Real tejkaloi CSKA Moskën duke fituar me rezultat të përgjithshëm 5-2 kurse Inter u eliminua nga Olympique Marseille. “Jam jashtëzakonisht i mërz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.937Z

Iaquinta Te gatshem per Interin

Vincenzo Iaquinta shenoi golin e epersise ne barazimin prej 1-1 ndaj Manchester Cityt por sulmuesi italian tani nuk mendon per golin por per Interin. Ishte kjo nje ndeshje e madhe ne duhet te mesojme qe ta mbajme me mire topin. Tani jemi te gatshem qe te merremi me Interin theksoi Iaquinta.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.855Z

Pazzini mund Interin

Sampdoria ka mundur 1-0 Interin dhe ngjitet perkohesisht ne krye te Serie A, nderkohe qe Interi regjistron humbjen e pare ne kete fillim sezoni. Protagonisti i ndeshjes ishte Xhanpaolo Pazzini i cili shenoi golin e fitores per vendasit ne Marassi. Ne 20 minutat e para skuadrat studiuan n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.341Z

Shkarkohet Kuper, alibi për Interin

Presidenti i Parmës, Tomaso Girardi, ka bërë të ditur se ka shkarkuar nga puna trajnerin e skuadrës, Hektor Kuper, vetëm një javë para ndeshjes me Interin. "E bëra këtë zgjedhje për të mirën e skuadrës, por jam i çuditur nga disa deklarata që e shohin këtë si favor ndaj Interit. N

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama