Rezultate te kerkimit per termin: +Internet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.450Z

Internet banking

10/04/2005  Me një kompjuter eviton radhët Pas gjashtë muajsh të gjitha bankat duhet të kenë në dispozicion të klientëve shërbimin në internet “Nëpërmjet ‘internet banking’ është mundësia që, duke patur një numër llogarie, kushdo të hapë faqen e internetit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.572Z

Internet Explorer 6 drejt shuarjes

Internet Explorer 6 ishte paraqitur per here te pare ne vere te vitit 2001. Ne ate kohe paraqiste nje hap te theksuar per Microsoft dhe ndihmoi kete kompani qe te formoje Internet Explorer-in si nje fuqi dominante ne kategorine e ueb shfletuesve. Shfletuesi luftoi mire por statistikat e reja po treg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.329Z

Kodi per internet te sigurte

Kodi per internet te sigurte E enjte 07 Shkurt 2013 1659 INTERNETIOperatoret e komunikimeve elektronike ne vend nenshkruan kete te enjte marreveshjen e pare te bashkepunimit per perdorimin e sigurt dhe te pergjegjshem te rrjeteve elektronike e cilesuar ndryshe si kodi i ri i sjelljes Ne kua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.114Z

Sot, Dita e Sigurise ne internet

Posta elektronike (E-Maili) dhe interneti jane kthyer ne nje gje te zakonshme per miliona njerez. Shume vete jane kaq te lidhur me internetin, saqe nuk mendojne per rreziqet qe sjell nje media e tille. Ka gjera qe nuk duhen bere kur je online. Per shembull, te endesh neper rrjet pa asnje lloj progra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.004Z

Femijet pa filtra ne internet

A mund t'i mbrojmë fëmijët nga materialet pornografike apo nga kontaktet që mund të kenë me të panjohur gjatë kohës që ata qëndrojnë në internet?   Studimi me i fundit i 'Word Vision' tregon se te pakten 44 p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.099Z

Projekti per internet falas

Projekti per internet falas E enjte 21 Shkurt 2013 1455 p styletext-align justify p Projekti per internet falasInternet edhe ne pikat ku nuk punojne as telefonat fiks apo celularet Kjo eshte ideja e projektit qe premton navigim falas ne 1250 pika te shperndara ne te gjithe vendin Proj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.892Z

IPKO, më fuqishëm në internet

Nga Express më 15 shtator 2011 në ora 17:25 Kompania IPKO ka paralajmëruar të gjithë konsumatorët e saj se do të bëj avancim më të madh në rrjetin e përgjithshëm të internetit. “Me avancimin e fundit në rrjetin e përgjithshëm të internetit, kompania IPKO do t’u mund

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama