Rezultate te kerkimit per termin: +Internetin

Total: 1928
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.136Z

Turqia vendos të kontrollojë internetin

Qeveria e Erdoganit miraton ligjin që synon të monitorojë aktivitetin e njerëzve në botën e medias sociale Parlamenti i Turqisë miratoi një ligj të shumëdebatuar, që do të ashpërsojë kontrollin e qeverisë mbi internetin. Kritikët thonë se diçka e tillë do të kufizojë lirinë e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.461Z

FOTOT e sikletshme që kanë thyer internetin

Këto janë disa nga momentet më të sikletshme që askush nuk dëshiron ti përjetojë. Faqja Buzz.com ka bërë një përmbledhje të disa prej momenteve më të sikletshme dhe qesharake që janë publikuar në rrjet.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.891Z

Macja që pozon si njeri, gllabëron internetin!

Niki është një superstar. E rritur në Rusi, ka sjellje të mirë dhe di se si të pozojë! Është diçka të cilën e ka bërë që kur ishte kotele e vogël,dhe kur e panë për herë të pare pronarët e saj, nuk u besuan syve. Ajo qëndronte me dy këmbë, ulej si një njeri, qëndronte dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.923Z

FOTO/ Fustani i kësaj gruaje ka çmendur internetin

Fustani i kësaj gruaje ka çmendur internetin pas një komenti që ka bërë bashkëshorti i saj. Ausssie bleu këtë fustan të krijuar nga një stilist i njohur në Australi për 200 dollarë australinë, por natyrisht që fustani nuk u përfol për shkak të stilit apo çmimit. Ky fustan ka t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.160Z

FOTO/ Gjoksi i Vicky-t tërbon internetin

Vicky Pattison po çmend rrjetet sociale me fotot e saj të fundit. Ajo ka postuar një fotot tepër të nxehtë ku u ka uruar ndjekësve të saj mëngjes të bukur. Me fustanin e saj rrrjetë Vicky nuk i lë vend fare imagjinatës.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.494Z

Pema e liderëve, kjo foto ka çmendur internetin

Kjo foto qarkullon prej kohësh në rrjet por sado e vjetër qoftë, ajo tërheq kureshtjen e njerëzve. Quhet Pema e Liderëve. Në të gjenden fytyrat e liderëve botërorë so Gorbachov, Thatcher etj. Në të janë në total 10 fytyra. A mund ti dalloni me shikim të parë?

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.486Z

Adhurojnë internetin

Edhe pse mendojmë se nuk janë gjatë gjithë kohës në internet, megjithatë VIP-at kosovarë janë persona që e shfrytëzojnë shumë internetin. Jo vetëm këngëtarët apo aktorët janë në internet. Kemi edhe politikanë. Nga Ardian Jasiqi më 26 shtator 2011 në ora 17:29 Ata, me profil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama