Rezultate te kerkimit per termin: +Interpoli

Total: 1614
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.749Z

Interpoli nuk pranon kapjen e Zelaya

Interpoli nuk ka pranuar mandatin per arrestimin nderkombetar te kerkuar nga qeveria e Hondurasit per presidentin ne ikje, Manuel Zelaya. Lajmin e ka bere te ditur vete Interpoli ne nje deklarate per shtyp. Nuk perben asnje element te se drejtes dhe dhunon artikullin e trete te statut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.640Z

Interpoli serb arreston shqiptarin

Arrestohet biznesmeni Astrit (Nimani) Limani, i njohur ndryshe si Titi i Ukës. Burime nga Drejtoria e Policisë së Qarkut të Lezhës bënë me dije se, 41-vjeçari u prangos dje nga Interpol Serbia në pikën e kalimit kufitar Merdarë në kufirin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.629Z

Interpoli serb arreston biznesmenin shqiptar

LEZHË – Arrestohet biznesmeni Astrit (Nimani) Limani, i njohur ndryshe si Titi i Ukës. Burime nga Drejtoria e Policisë së Qarkut të Lezhës bënë me dije se 41-vjeçari u prangos dje nga Interpol Serbia në pikën e kalimit kufitar Merdar&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.949Z

Interpoli arreston 25 hakerë të Anonimusit

Interpoli raporton se janë arrestuar 25 anëtarë të dyshuar të grupit ndërkombëtar të hakerëve Anonimus. “Operacioni demaskimi” ishte ndërmarrë në disa qytet në Evropë dhe në Amerikën Latine, në bashk&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.479Z

Interpoli lëshon fletë-arrest për Gadafin

Interpoli ka urdhëruar arrestimin e ish-liderit të Libisë, Muamer Gadafi, djalit të tij, Saif al-Islam, dhe shefit të inteligjencës, Abdullah al-Senusi. Interpoli ka kërkuar ndihmën e 188 vendeve anëtare për kapjen e tre personave në fjalë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.364Z

Australi, Interpoli ne kerkim te kapiten Draganit

PRISHTINE-Interpoli është vënë sot në alarm për serbin e akuzuar për krime të luftës, Dragan Vasilkovic, i cili dyshohet se është zhdukur në Australi. Interpoli ka bërë thirrje për informacione shtesë, ndërsa policia në Australi, po e kërkon zotin Vasilkovic, i njohur si kapiten D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.897Z

Ndalohet kosovari në Morin, kërkohej nga Interpoli

Kukës Një shtetas kosovar nga Vushtria është ndaluar mbrëmjen e së premtes në Doganën e Morinit, pasi rezultoi se kërkohej nga Interpoli. Abedin Beka, 37 vjeç, po udhëtonte nga Kosova në Shqipëri me një mjet tip “Audi” me targa të huaja, bashkë me disa shtetas të tjerë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama