Rezultate te kerkimit per termin: +Inva +Mula

Total: 616
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.181Z

Inva Mula rikthehet si regjisore

Sopranoja Sopranoja e njohur shqiptare, Inva Mula, do të jetë në maj në Tiranë. Drejtori i Teatrit të Operës dhe Baletit, Ilir Kerni, ka bërë të ditur se Mula do të jetë regjisorja e operës “Pagliacci” që do të ngjitet pas një muaji në skenën e këtij teatri. Vetëm pak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.359Z

Ndahen Inva Mula dhe Ethem Ramadani?

Sopranoja me famë botërore dhe bashkëshorti i saj, miliarderi Hetem Ramadani, thuhet se janë ndarë. Mediat kosovare kanë raportuar lajmin ekskluziv duke cituar burime të afërta me çiftin të cilët thanë se pas një martese disa vjeçare, ata kanë vendosur ti japin fund marrëdhënies,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.628Z

Inva Mula kendon ne Oher

Sopranoja e njohur shqiptare, Inva Mula dhe artisti maqedonas, Aleksander Stefanovski kenduan dje ne mbremje ne Teatrin antik te Ohrit ne koncertin e tenorit, Boris Trajanov. Artistja, Inva Mula prezantohej me dy uvertura dhe tre intermexo. Kjo eshte hera e dyte qe sopranoja Inva Mula paraqitet ne f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.870Z

Inva Mula shtatzënë, pret një vajzë

Share Sopranoja shqiptare me famë botërore është shtatzënë. Ajo pret një vajzë nga biznesmeni kosovar Hetem Ramadani. Lajmin e bën të ditur suplementi Bluetooth. Inva është në muajin e pestë të shtatzanisë. Sopranoja ka një djalë nga martesa e parë me Pirro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.694Z

Inva Mula, sa ftohtë në TKOB…

Autori i Lajmit: red. Sopranoja shqiptare që ka fituar tashmë famë botërore u rikthye të hënën në mbrëmje në koncertin recital skenën e Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit, e ftuar nga kompania e sigurimeve SIGAL, me rastin e 10-vjetorit të krijimit të saj. E shoqëruar nga orkes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.490Z

Inva Mula mes gjigandëve

Afishja e "Simon Boccanegrës" gjendej e vendosur në hyrje të Teatro Real, në Madrid. Inva Mula, që celi sezonin operistik në Paris me operan Mireille, e mbyllte atë në Madrid, në krah të Placido Domingos. Ashtu sic ndodh përherë, opera u rrethua nga një promocion i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.281Z

Inva Mula mrekullon Bejrutin me këngët shqiptare

SHKRUAN: Aida Tuci 15-03-2011 14:01“Salla shpërthen në duartrokitje për sopranon që guxon të përballë: “Puf…puff…puf ma bën fustani” me “Casta Diva”-n… Kjo ishte mrekullia Inva Mula.” Sopranoja Inva Mula dhe pianisti Genc Tukiçi kanë mrekulluar Bejrutin me interpretimin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama