Rezultate te kerkimit per termin: +Inxhinier

Total: 2858
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.041Z

Inxhinier Kola

Për herë të parë ekspozohen në sallën e Muzeut Historik Kombëtar punët dhe projektet e realizuara në arkitekturë të një prej figurave më të njohura në pikturën shqiptare, Kol Idromeno Në atelienë e tij në një lagje të Shkodrës, bri bojërave me të cilat u jepte jetë piktu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.479Z

Mesazheri kurajoz kryeministror? Një inxhinier nga Vlora!

Share Është pritur me shumë befasi botimi i disa SMS-ve të fotografuara në ekranin e celularit të kryeministrit Berisha gjatë seancës së votimit të Presidentit të ri të Republikës. Në botimin e mëparshëm, për arsye të kuptueshme,  e kishim fshirë numrin e mesazh-dërguesit që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.076Z

9 arsye që të dashuroheni me një inxhinier

Inxhinierët historikisht vazhdojnë që të jenë njerëzit më të mirë deri më sot për të pasur një takim. Kjo për shkak të besueshmërisë që kanë, pagës së lartë dhe për logjikën e mendimit që ndjekin. Këto janë disa arsye që ju mund të dashuroheni me një inxhinier dhe nëse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.749Z

Libi, rrëmbehen inxhinierë nga Maqedonia, Italia dhe Bosnja

Libi, disa inxhinierë janë rrëmbyer gjatë kohëve të fundit. Kështu një nga Maqedonia, në nga Italia dhe një nga Bosnja të cilët kanë qenë të angazhuar në një kompani italiane të ndërtimit janë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.851Z

Siri, pesë inxhinierë bërthamorë vriten në Damask

DAMASK-Pesë inxhinierë bërthamorë u vranë sot në një makinë me të cilën udhëtonin në periferi të Damaskut, pranë qendrës së kërkimeve shkencore ku ata punonin, njoftoi Observatori Sirian për të Drejtat e N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.059Z

Benzi,njësia elektronikekontroll nga inxhinierët

TIRANE- Automjeti i të ndjerit Sokol Olldashi do i nënshtrohet një ekzaminimi të imtësishëm në qëndrën e filialit të “Mercedes-Benzit” në Tiranë. Vendimi për të transportuar makinën nga ambjentet e Drejtorisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.229Z

Bulqizë, aksidentohen rëndë drejtori i spitalit dhe një inxhinier miniere

BULQIZË- Një aksident me pasojë dy të plagosur ka ndodhur ditën e sotme në qendër të qytetit të Bulqizës. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën për pasojë janë plagosur rëndë Shahin Kaja dhe Afrim Ogshtuni. Policia bën me dije se dy të plagosurit ndodhen në gjendje të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama