Rezultate te kerkimit per termin: +Iphone

Total: 1339
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.285Z

IPKO ofron Iphone 6 dhe Iphone 6 plus

Zgjidhja unike e IPKO-së që kombinon internetin mobil 3G me atë WiFi, dhe karakteristikat e reja të iPhone 6 ofrojnë mundësi të panumërta në pajisjen mobile ikonë IPKO sot ka njoftuar se do të vazhdojë të jetë ofruesi ekskluziv i iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus - modeleve më të avancuara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.259Z

Ska iPhone 5, por iPhone 4S

Elona Demollari   iPhone 4S Të gjithë prisnin iPhone 5 dhe në vend të kësaj, duhet të kënaqen me iPhone 4S, që, siç pohon Apple ka pamjen e telefonit mollë të vjetër, por brenda është tërësisht i ri. Kjo sepse iPhone 4S krahasuar me iPhonin e vitit të kaluar- është i pajisur me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.606Z

Apple prezanton iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus

0 brbr SSSAbrASS brbrPrezantohet ne Kopertino te Kalifornise ne Shtetet e Bashkuara modeli i celularit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.617Z

Kompania Apple prezanton iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus

Të tjera rreth shkrimit FOTO VIDEO Kompania Apple ka prezantuar  2 modelet më të reja të telefonave iPhone. Siç është bërë traditë tashmë, me anë të një konference nga Cupertino i Kalifornisë u prezantuan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.288Z

IPhone zgjidh problemet

brbrKur u prezantua iPhone 6 Plus disa perdorues filluan te ankoheshin se ai deformohet kur eshte ne xhepin e pantallonave Apple ne ate kohe deklaroi se vetem 10 njerez ishin ankuar tek ajo megjithate kjo mjaftoi qe kompania te marre masa per te rregulluar kete problembrbr brbrDisa perdorues te iPho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.699Z

iPhone 6 Plus shitet më shumë se iPhone 6

Kur iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus ishin lansuar në treg, nisur, iPhone 6 dukej se do të jetë modeli më popullor i telefonit të ri, edhe pse Apple ende nuk ka dhënë asnjë statistikë apo ndarje zyrtare rreth asaj se cili model i telefonit është shitu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.606Z

Lançohet zyrtarisht iPhone 6

Pas një fushate të gjatë reklamimi, Apple ka lançuar sot iPhone 6. Ashtu siç është pritur, iPhone 6 ka një ekran më të madh se iPhone 5s dhe vjen në dy madhësi. Versioni më i vogël do të quhet iPhone 6 derisa versioni më i madh quhet iPhone 6Plus. Pritet që edhe këtë herë ky vers

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama