Rezultate te kerkimit per termin: +Isufi

Total: 2306
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.401Z

Isufi, pushohet padia

Tirane- Gjykata e Tiranes ka pushuar dje padine e ngritur nga Erjon Isufit, ish- administrator i shoqerive te Damir Fazllic kunder Prokurorise. Vendimi eshte marre nga gjyqtari Sokol Tona, gjate seances se radhes vendosi te rrezoje kerkese padine e Isufit si te pambeshtetur ne prova. Materialet e pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.996Z

Isufi: Të dënohen publikuesit e përgjimeve

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) Ahmet Isufi ka thënë se ata që i kanë publikuar përgjimet duhet të dënohen në bazë të ligjit.Isufi tutje ka thënë se përgjimet kanë treguar se ka probleme në PDK. Sipas tij nëse përgjimet janë bërë për MTPT-në, atëherë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.460Z

Fotolajm: Ahmet Isufi hedh valle

Nënkryetari i AAK-së, Ahmet Isufi e ka hedhur vallën në një nga ahengjet e sotme. Një nga miqtë e tij e ka postuar në Facebook këtë fotografi ky Isufi shihet duke vallëzuar një nga vallet shqiptare.   SSSAASS AdPlatformZone = {id:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.715Z

Isufi jep dorëheqje

Pas rezultateve të dobëta në pranverë, Bekim Isufi ka vendosur të japë dorëheqje. Ekipin bardh e kaltër, deri në fund të sezonit do ta udhëheq Afrim Shahini.Rezultatet e dobëta që e përshkuan Dritën në pesë ndeshjet e para të stinorit pranveror, e shtynë trajnerin Bekim Isufi që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.172Z

Isufi: Mos bëni propagandë

Nënkryetari i AAK’së, Ahmet Isufi ka thënë se tani kur në Në veriun e Kosovës është prishur status-quoja institucionet e vendit dhe ato ndërkombëtare duhet të ndërmarrin të gjitha hapat që atje të ketë zbatim të rendit dhe ligjit, po ashtu të ketë lëvizje të lirë të qyte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.927Z

Isufi: Nuk jam kandidat për president

Nënkryetari i AAK-së, Ahmet Isufi ka mohuar lajmin e publikuar në disa media kosovare se ai është kandidat i mundshëm kundër Behxhet Pacollit për postin e Presidentit. "Nuk jam kandidat për president”, ka theksuar Isufi por ai nuk përjas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.632Z

Erion Isufi: Une, jo ortak me Fazllic

Nje nga njerezit me te perfolur ne ceshtjen “Fazllic”, Erion Isufi, ose sic njihet ne publik kunati i ministrit te Jashtem Lulzim Basha, i ka cilesuar shpifje dhe spekulime gjithcka eshte thene ne media per lidhjet e tij me biznesmenin boshnjak, Damir Fazllic. Ne nje deklarate publike,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama