Rezultate te kerkimit per termin: +Italiant

Total: 35
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.866Z

'Lufta pr rrn'

Italiant nuk po na krkojn as krah pune dhe as intelektual. Duke ditur se si arritm t ngjallim plazhin e Korfuzit, ata krkojn rrn e bregdetit shqiptar pr t shptuar plazhet e tyre. Lajmin e kat ditur gazeta La Stampa e cila bn me dije se leezt krkojn t shptojn plazhin e San Cataldos dhe meqnse nuk kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.109Z

Diego-Volfsburg, palët arrijnë marrëveshjen

Bundesliga Mesfushori brazilian i Juventusit, Diego sht gjithmon m pran transferimit te Volfsburgu. Sipas “Bild”, gjat mbrmjes s t premtes, babai-menaxher i fantazistit, Djair Ribas, ka arritur marrveshjen me klubin e Bundesligs gjermane, ndrsa lojtari aktivizohej n trofeun “Tim&r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.484Z

Champions League, përcaktohen sot çerekfinalistët e parë

Turneu m i rndsishm pr klube n Europ, Champions League, do t prcaktoj sot dy skuadrat e para erekfinaliste. Arsenal – Porto dhe Fiorentina – Bajerni Mynihut jan prballjet e mbrmjes. Arsenali duhet t nis nga rezultati 2 – 1 i sfids s par n Dragao dhe pa kapitenin Fabregas t dmtuar,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

Interi me gisht në gojë,Maskerano shkon te Barça

Zyrtare Marrveshje mes Liverpulit dhe spanjollve pr 22 milion euro Maskerano i thot lamtumir Liverpulit, l that Interin, pasi zgjedh Barcelonn. Spanjollt kan fituar konkurrencn me italiant dhe kan siguruar mesfushorin argjentinas pr nj shifr q, sipas mediave iberike, sht rreth 22 milion euro. Kapit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.205Z

Prostituta shqiptare vritet me thikë nga klienti në Itali

Carmine Losio, 50 vjeç, pasi ka marrë një prostitutë shqiptare dhe e ka çuar në shtëpi e ka goditur me thikën e kuzhinës duke e lënë të vdekur. Çifti ishte zhveshur dhe ishin gati për të kryer një marrëdhënie por më pas ngjarja ka marrë një kthesë tragjike. Losio ka shkuar dre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.142Z

Italia mbërthehet nga temperaturat e larta

Italia sht mbrthyer nga temperatura t larta ndrkoh q vapa sht kthyer n nj armik t frikshm t njerzve. Termometri pritet q kt jav t ngjitet sipr 35 grad Celcius dhe italiant, q po qndrojn npr qytete e jo n plazhe, po prpilojn strategji pr t luftuar vapn. Francesco Martello, Taksist "Un mbijetoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.195Z

Alberto Akuilani: Mbërrij te Juventusi me dy vjet vonesë

Blerjet Bardhezinjt prezantojn edhe mesfushorin serb Milosh Krasi “Mbrrita te Juventusi dy vjet me vones. Gjithsesi jam shum i lumtur, pasi pr mua sht si t kthehem n shtpi”. Kto jan fjalt e para si bardhezi (mungojn pak detaje nga hedhja e firms) t Alberto Akuilanit. Liverpuli ka konfi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama