Rezultate te kerkimit per termin: +Italin

Total: 2171
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.443Z

Capello ndrron Italin n finale

Selektori i Anglis, Fabio Capello, ndrron t takohet me Italin n finalen e Kampionatit botror n Afrikn e Jugut vern e ardhshme. Ish trajneri i Roms, Real Madridit, Juventusit dhe Milanit ka shndrruar Anglin n njrin prej kandidatve kryesor pr titullin q aktualisht e mban Italia. Do t doja nj finale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.610Z

Moody's zhvlerëson Italinë

ITALI- Agjencia ndërkombëtare, Moody’s, që vlerëson aftësinë e shteteve për të kthyer borxhet, ka njoftuar se e ka zhvlerësura Italinë, për shkak të shqetësimeve se ky vend do të rrisë borxhet. Zhvlerësimi ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.823Z

Ja lista e Prandellit me Italinë

Cesare Prandelli e ka publikuar listën me 23 lojtarët e ftuar për Italinë në Kupën e Konfederatave. Në listë nuk ka shumë befasi, pasi që janë ftuar lojtarët më në formë që kaluan një edicion te skuadrat e tyre. Li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.698Z

Brazili ilaç për Italinë

Italia dhe Brazili dhuruan gjithçka në ndeshjen për kreun e grupit A në Kupën e Konfederatave, takim që përfundoi në shifrat 2-4. Dante realizoj për 1 me 0 në minutën e 45 të ndeshjes. Giaccherini barazoj në 1 me 1 në minut&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.381Z

Wikileaks: Berluskoni i dëmshëm për Italinë

MILANO - ‘Një qeverisje joefikase dhe e papërgjegjshme. Përdorim i shpeshtë i institucioneve publike për të fituar avantazhe elektorale. Brishtësi në qeverisje, faktor që e bëjnë Italinë "aleati më të mirë" të Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.738Z

Spanja në radhë e ka Italinë

Spanja e ka treguar superioritetin e saj edhe në ndeshjen e fundit në grup duke e mposhtur Nigerinë me rezultat 3 me 0. Në këtë sfidë startuan 8 lojtarë të Barcelonës duke shfaqur në fushë poashtu stilin e kësaj skuadre. Alba në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.711Z

Kapen 67 kg marijuanë në Igumenicë, destinacion Italinë

IGUMENICE- 67 kg marijuanë janë sekuestruar sot në portin e Igumenicës. Mësohet se droga ishte fshehur në dyshemenë e një automjeti. Ndërkohë, policia ka bërë të mundur arrestimin 50 vjeçarit shqiptar, shofer i mjetit. 

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama