Rezultate te kerkimit per termin: +JPG

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.482Z

FOTOT/ Ftohtë, diell dhe qetësi. Tiranë, 1 Janar 2016

Nga Entela Resuli Ftohtë, diell dhe qetësi. Mëngjesin e kësaj të premteje, 01 janar 2016, kryeqyteti ishte i përgjumur dhe lëvizjet ishin të kufizuara. Në rrugë shihje shumë punëtorë të ndërmarrjes së pastrim-gjelbërimit, por nuk mungonte as transporti urban. Duke patur parasysh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.941Z

FOTO/ Monedha epirote të kohës së Mbretit Pirro

Aurenc Bebja ka sjellë në blogun darsiani.com disa monedha të rralla të epirote të kohës së Mbretit Pirro.    

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.124Z

Art në banane (foto)

Artisti Stephan Brusche, i njohur për instilacionet e tij të ndryshme që i realizon me ushqim, së fundi ka publikuar një seri fotografish në të cilat tregon punimet e reja, të cilat i ka realizuar vetëm në banane. Me prerje dhe me vizatime në lëkurën e bananeve Brusche paraqet figura t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.461Z

FOTOT/ Ja si pushonin shqiptarët në vitin 1984

Një valë i nxehti ka përfshirë vendin këto ditë. Shumë njerëz ia drejtuar plazheve, të tjerë ngushëllohen me sa munden me kondicionerët ose freskueset. Por nëse e keni pyetur veten se si ia bënin shqiptarët në pikun e vapës gjatë komunizmit, më poshtë keni një koleksion fantasti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.570Z

FOTO: Brenda ambasadës më të shtrenjtë të ndërtuar ndonjëherë

Ambasadori i SHBA-së në Mbretërinë e Bashkuar, Robert Woody Johnson ka treguar për mediat rreth ambasadës së amerikane re në Londër. Ambasada e parashikuar të hapet me 16 janar, është 12 kate dhe kushton 1 miliard dollarë, më e shtrenjta e ndërtuar ndonjëherë. Është përshkruar s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.014Z

Fotot e nxehta, mania e vajzave për selfie në dhomat e zhveshjes

Këto fotografi pikante dëshmojnë një mani të re që po përhapet mes vajzave. Së shpejti mund ky mund të jetë trendi i ri i të bëri foto selfie që mund të pushtojë rrjetet sociale. Këto foto flasin vetë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.410Z

Priti 5 vite për këto foto

Një fotograf rumun ka bërë përpjekje për gati 5 vjet për të kapur mjegullën e mëngjesit që mbuloi qytetin e tij, Oradea. Sot natyra i dha gjithçka që ka dashur për të kapur me objektivin e aparatit. Fotografitë e realizuara prej tij duken spektakolare, me mjegullën që ka mbuluar qyt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama