Rezultate te kerkimit per termin: +Jahmir +Hyks

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.931Z

Panionios blen 120 mijë euro Jahmir Hykën

Transferimi Jahmir Hyka sht zyrtarisht lojtar i Panioniosit n Superlign greke. Pas 48 orve qndrimi n kryeqytetin helen, Athin, ku ka diskutuar me drejtuesit e klubit rreth kushteve t kontrats, mesfushori 22-vjear ka arritur marrveshjen. Nj rol mjaft t rndsishm n transferimin e lojtarit t Kombtares

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.240Z

Fiorentina e Palermo, skuadrat që e duan Hyken

Zbulohen emrat e dy skuadrave italiane q krkojn t afrojn mesfushorin shqiptar, Jahmir Hyka. Ato jan Fiorentina dhe Palermo, t cilat militojn n Serin A. Siciliant nuk jan nj pretendente e re pr 21-vjearin, pasi ata ishin interesuar pr shrbimet e Hyks edhe gjat merkatos s vers, por pr shkak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.545Z

Kombëtarja përballë eleminatoreve, rivalitet për fanellën e titullarit

Kur mbeten vetm tre dit nga ndeshja e par eleminatore pr Euro 2012 kundr Rumanis nis edhe rivaliteti mes lojtarve pr nj fanell titullari. Prball kundrshtarve t fort, sic jan ballkanasit, vshtir se kroati Josif Kuzhe do t luaj me dy sulmues, por n kt pik sulmuesi i Rapidit, Hamdi Salihi, nuk e sheh a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama